SPORTSHOWROOM

Jordan 6 Retro

"Gatorade"

384664-145

Jordan 6 Retro 384664-145 01
Jordan 6 Retro 384664-145 02
Jordan 6 Retro 384664-145 03
Jordan 6 Retro 384664-145 04

עבור אל

  • Nike

ססגוני זה ירדן 6 רטרו יש סכמה צבעונית תוססת המבוססת על משקאות הספורט האמריקאי מותג Gatorade, שעבד עם מייקל ג'ורדן על פרסומת טלוויזיה 1991 כי היה ידוע להיות כמו מייק עבור השיר האופטימי והמסר מעורר השראה שליווה את המסחרי. הנעל מתחילה ב-outsole המורכב משטחים אטומים של פיסגה לבנה על העקב, דרך מרכז כף הרגל וחלקים סמי-שקופים בכל צד של כף הרגל. עוד אחת מחתיכות אלו מתפרסת על העקב מהצד האמצעי לצד הצדי, הקצוות שלה מחודדים ולא אחידים כמו חתיכות הרגל הקדמית. לוגו של קופמן ירוק הובלט מתחת לקשת הרגל, בעוד סדרה של תצורות אחיזה עגולות מסמנות את הבוהן והעקב, והביאה רמות גבוהות של מתיחה באזור כף הרגל. סוליית פוליאוריתן מציגה את אותו זיווג של פיסות סאמיט לבנות וחצי שקופות, הראשונות המכסות את רוב אורכו, האחרונות מופיעות בחלקים התחתונים של כף הרגל והעקב. ריפוד אוויר גלוי לעין יכול להיראות בתוך העקב, וכיס נוסף של ריפוד הקופצני מוסתר בכף הרגל, לספק ללובש נוחות עילאית. גומיות של פוליאוריתן שחור ממלאות את יתרת הסוליה משום שהן בשכבות על גבי הלוחות השקופים שעל אגפיו.

מעל בסיס יציב זה ניצב עליון שחסימת הצבע שלו, שהיא באופן דינמי, מזכירה את הצבעים המקוריים של AJ6. בעוד הפאנל העליון הלבן ושכבת הצד הזוויתית שניהם עשויים מעור משובח, השכבה התחתונה של Team Orange שנמתחת מכף רגל עד ראש נוצרת מדבק חלק לנעל נאה. נקבים אז מופיעים במקומות שונים, ומביאים אוורור על פני כל כף הרגל. ישנם מקבצים של פריטים אלו על החלקים הכתומים של דופן הצד והחומר הלבן על החצי התחתון של הלשון, כאשר גדולים יותר מודבקים לתוך כריות ההגנה שבולטות מעל כל קרסול. חורים רגילים יותר הוצבו בכל צד של משטח הקרסול, ושלושה רכסים אלכסוניים נאטמו בינם לבין חזית הצווארון.

על גב הנעל, לשונית שחורה מכווצת יוצאת מהעקב, ומתעקלת מעל הטופליין של הקולר כדי ליצור וו שימושי כדי למשוך כאשר אתה שם אותו על. קו עבה של Team Orange הובלט במרכזו, ושכבה קטנה של בד שחור מפסקת את הצווארון מתחתיו. זה מתחבר אל הציפוי הפנימי, אשר עשוי מאותו חומר כהה ומכסה את כל הפנים של הנעל, המציע נוחות רכה סביב כף הרגל. בין היתר ניתן למצוא כתם צבע על המגלש, אשר מארח את לוגו הברק של Gatorade בטון מרגש של קבוצת אוראנז'.

כאשר חוזרים לחלק החיצוני, מיתוג ייחודי יותר מופיע על החלק העליון של כף הרגל, היכן שכיסוי התחרה של Team Orange מציג את סמל ה- Jumpman הרקום שלו בגוון ירוק ועשיר. החלפת מצב הפלסטיק המבטחת את השרוכים הלבנים למעלה הופכת את סידור הצבעים הזה על ידי כך שהגוף העיקרי שלה יהיה ירוק והנבחרת Orange Jumpman מודפסת על מרכזה. לשון שחורה גדולה נדבקת מאחורי זה, שני חלונות חתוכים על פניה וטקסט בסגנון אייר ג'ורדן המובלט על צידו העליון. חלקו האחורי של הלשון עוטר בפיסת טקסט ייחודית שמתייחסת לפרסומת של גטורייד שוב כמו שכתוב “אם הייתי יכול להיות” בפונט Team Orange מהוון - תחילתו של שורה מהג'ינגל של הפרסומת שמושלם עם המילים “כמו מייק”. לבסוף, עיצוב אייר ג'ורדן 6 בלתי נשכח זה מעוגל עם רקמה לבנה עדינה ויוצרים קופמן ואוויר עדין לטרינג במרכז העקב.

  • מגדר גברים
  • מותג Jordan
  • קולקציה 6
  • קוד סגנון 384664-145

ב-SPORTSHOWROOM נעשה שימוש בקובצי cookie. מידע על המדיניות שלנו בנושא קובצי cookie.

המשך

עליך לבחור את מיקום המדינה שלך

אירופה

אמריקה

אסיה-פסיפיק

אפריקה

המזרח התיכון