SPORTSHOWROOM

סינון לפי

  • מיון

  • מגדר

  • מותג (adidas)

  • קולקציה (Gazelle)

  • שיתוף פעולה (Gucci)

גאזל x גוצ'י

מאז שחרורו של Gazelle אדידס חזרה בשנת 1966, הוא היה עמוד התווך של תפוקת הסניקרס של המותג. במקור עוצבה כנעל אימונים, וכיום היא חלק מקו המוצרים של אדידס מקוריים של צלליות מורשת, אשר משקפות את האסתטיקה הנצחית שלה ואת הפופולריות המתמשכת שלה. השימוש שלו בתרמיות צבעים נועזות אך פשוטות ובחומרים באיכות גבוהה כגון עור וזמש, ראה את הצבי החביב על ידוענים, כוכבי ספורט, מוזיקאים ואפילו בני מלוכה. ב-2022, המורשת המדהימה של צללית זו הגיעה לשיאה באחד מקבצי נעלי הספורט היוקרתיים ביותר של אדידס: adidas Gazelle של גוצ'י.

אדידס וגוצ'י חשפו את הגרסאות הראשונות של Gazelle x Gucci בתערוכת הסתיו/חורף 2022 של בית האופנה האיטלקי, כאשר הדגמים של גוצ'י נכנסו למסלול עם פריטים מקולקציה גדולה יותר של בגדים שעוצבה על ידי המנהל הקריאטיבי שלה, אלסנדרו מישל. הוא היה אוהד של הצבי במשך שנים והשתמש בקטלוגים ישנים של אדידס מסוף שנות ה-70 כהשראה למערכת הצבעונית הראשונה של גברים ונשים. מישל במיומנות מעורבב אופנה גבוהה עם תחושה של אופנת הרחוב של הצללית המקורית, יצירת סדרה של נעלי אדידס גוצ'י גאזל ב kaleidoscope של צבעים כי להפריש קלאסי, רטרו ויברציות. אפקטים של מיתוג שיק מופיעים על גבי הקולקציה, כשהלוגואים של גוצ’י טרפויל מותאמים אישית על הלשון, העקב, המידסול והאנולה, האחרון שבהם כולל טקסט אלגנטי שמתייחס ל”מותג עם שלושת הפסים” ומגלה שהנעליים “יוצרו באיטליה”.

בקיץ 2022 יצא לשווקים, כשהדפסי הצבע הראשונים נקלטו בשלל חומרים מעודנים שהורכבו מהאחרונים מצופים בקטיפה קטיפה. הייתה שם הקטיפה האדומה, עם הפאנל הלבן בעל שלושה הפסים, הקטיפה הצהובה, שהמבטא האדום שלה יוצר ניגוד טונאלי מושך על הפאנלים והעקב, וה Pink Velvet, שיש לו לוגו שחור על הקיר ולשונית עקב ירוקה. שני דגמים נוספים, הזמש הירוק והזמש הכחול הבהיר, שהפסים הכחולים העליונים והצהובים מלווים בטאב עקב אדום, גם הם מזכירים קטיפה בחלק העליון עם זמש על כיסוי העיינים והבוהן, בעוד שמשי כחולבהיר משלב את החומר העקום בחלקו העליון עם פאנל העקב הוורוד שלו, שרוכים אדומים ואבזלת טורקיז שקופה. העיצובים הנותרים בטווח הראשון של צבאים הלכו עבור קבוצה שונה של חומרים, צבע לבן opting עבור עור על לבן, כחול ואדום החיצוני, GG Monogram העסקת בד חום suave מכוסה בדפוס GG כי אפילו משתרע עד אמצע הבלעדית.  

ההפעלה הראשונית של נעלי אדידס Gazelle x Gucci הייתה הצלחה גדולה, והמותגים התאחדו במהלך 2022 כדי לייצר חזרות חדשות של נעלי שיתופי. היו שני עיצובים קליפי עור: האדום הלבן הירוק והאדום הירוק השחור, שנקרא על שם שכבות הבסיס הנייטרליות שלהם, כרטיסיות העקב הירוקות, השרוכים האדומים וסמלי שלושת הפסים הירוקים והאדומים על צלעותיהם. ירוק קטיפה צהוב, סגול קטיפה, את אור קטיפה ורוד וBurgundy קטיפה יצא כמו וריאציות על מהדורות קטיפה מוקדם יותר, הראשון עם קיר שחור לוגו, חום בהיר זמש שכבות סגול שרוכים, אחרים מולבן הטונים שלהם עם גוונים צבעוניים על שלושה פסים לוגו ואת העקב פנל. בינתיים, אדום לבן צהוב משתמש בחומר משיי על העליונה הצהוב, הכתום והכחול שלו ונבנה על יחידה אחת אדומה ועשירה כדי להתאים לפאנל העקב הארגמן שלו. שתי מהדורות נוספות מעוטרות בגרפיקת Gs משתלב של גוצ'י: המונוגרמה GG האדומה, הכוללת את הדפוס על בד קנבס אדום עליון ומסוליה מסטיק, ופלטפורמה GG Monogram, שבד החום העליון מחקה צבעוניות מוקדמת יותר אבל עם תוספת של יחידה סוליית ערמה, רב צבעונית לרומם את העונד. The ריבוע GG Monogram יש דפוס שונה המבוסס על גוצ'י G על העליונה שלה מהגוני חום, בעוד העיצוב האחרון מ 2022, זהב מטאלי, הולך על מראה מלכותי יותר עם מנצנץ זהב עליון שחור מט שלושה פסים לוגו.

ב-2023, הפופולריות של שיתוף הפעולה גדלה עוד יותר, הודות חלקית לתומכת מפורסמים נוספת מהארי סטיילס. סופרסטאר של מוזיקה לבש נעלי ספורט מהאוסף שלו במהלך הופעות של Love On Tour, והפך לוויראלי ברשתות החברתיות לאחר ששתה מזוג הזמש הירוק שלו כשעלה על הבמה באוסטרליה. עם הקולקציה הבאה, אדידס וגוצ'י התמקדו בגרפיקת המונוגרמה פעם נוספת כדי לייצר חמש צלליות חדשות שמשלבות את הסגנון החינני הזה לעליונה. היה שם GG Monogram בצבע בז ', אשר העליון בצבע שזוף מודגש עם מבטא אדום וירוק ואשר היחידה היחידה שלו יש רק את הלוגו של Gucci Trefoil על העקב בצד שלה. זה יושב בניגוד לBlue GG Monogram וBlack GG Monogram, שכל אחד מהם משתמש באפקט המונוגרמה על המידסול וכן בד העליון שלה, הראשון בכחול ושחור, האחרון שחור וצהוב. המיצד של Green GG Monogram, בינתיים, מגיע בגוון עמוק של סגול ללכת עם שלה ירוק עליון והדגשים הוורודים על העקב שלה צלעותיו. משלים את זה 2023 אוסף הוא Gazelle טריז x גוצ'י, אשר עליון תואם את זה של GG Monogram בז ', אבל אשר נשען על סוליית טריז המושכת את העין שעולה לכיוון העקב.

קולקציית נעלי הספורט של גוצ'י של אדידס גאזל משלבת בצורה מושלמת את הספורטיביות בסגנון רטרו של שנות ה -60 המקורי עם האסתטיקה בעלת העיצוב הגבוה של המותג גוצ'י, בעוד הזיקה של אלסנדרו מישל להיסטוריית העיצוב של אדידס הבטיחה שכל צבע נוצר עם טיפול ותשומת לב רבה לפרטים. מוערצים על ידי מעריצי הצללית מזה זמן רב, כמו גם אלה שהביאו על סיפון התהילה האחרונה שלה, Gazelle x Gucci אדידס תמיד יישאר עדות מה ניתן להשיג כאשר שתי ישויות משתפות פעולה יש תשוקה משותפת לנושא שהם עובדים עליו.

דירוג הAdidas Gazelle x Gucci
(0)

ב-SPORTSHOWROOM נעשה שימוש בקובצי cookie. מידע על המדיניות שלנו בנושא קובצי cookie.

המשך

עליך לבחור את מיקום המדינה שלך

אירופה

אמריקה

אסיה-פסיפיק

אפריקה

המזרח התיכון