SPORTSHOWROOM

סינון לפי

  • מיון

  • מגדר

  • מותג (Jordan)

  • קולקציה (1)

  • סגנון

  • גרסה (Shattered Backboard)

Air Jordan 1 Shattered Backboard

סיפור המקור המדהים של הלוח האחורי המרוסק של ירדן 1 החל עוד בשנת 1985. לאחר שפרש מהשנה שבה זכה בתואר רוקי השנה עקב עונת הבכורה שלו ב-NBA, יצא מייקל ג'ורדן לסיבוב הופעות אירופאי עם נייקי, לקראת שחרורו הרשמי של פרס signature shoe. בזמן ששיחק משחק ראווה בטריאסטה שבאיטליה, ג'ורדן זינק לכיוונו של החישוק על מנת לשלוף הטבעה חזקה, ופגע במטרה בעוצמה כה רבה עד שהקרש האחורי נשבר. הרגע הבלתי נשכח הזה בוצע בערכה השחורה והכתומה של סטפנל טריאסטה, קבוצת הכדורסל המקומית שהוא ייצג באותו הזמן. צבעים אלו שימשו מאוחר יותר בלוח האחורי של המטוס אייר ג'ורדן 1.

הנעל הראשונה בסדרה יצאה רק שנים רבות לאחר מכן, ב-2015. הוא גרסה גבוהה בתבנית של ג'ורדן 1 הקלאסי, יש לו חסימת צבעים דומה לזו של הפסים הצבעוניים המקוריים, אבל עם גוון כתום חי שנקרא סטארפיש. בזמן הטון הזה המשיך להגדיר את כל Jordan 1 Disposed Backboards, על עיצוב הבכורה הזה, הוא כולל על תיבת הבוהן, דלפק העקב, לעטוף צווארון ו outsole. יחד עם זאת, קטעים לבנים מכסים את המידסול, את הפאנלים האמצעיים ואת טלאי הלשון, וניתן לראות את השחור דרך כיסויי הרגל הקדמיות, העינית והחורשות, כמו גם סביב הצווארון ולמטה הלשון. יש לו את הלוגו המוכר של אייר ג'ורדן ווינגס בשחור על הקולר הצדי שלו, ומיתוג סטארפיש נייקי על התווית שעל הלשון שלו משלים את המראה.

לאחר ההצלחה הראשונית של הפוסטר תרמילים, נוספו עוד נעלי ג'ורדן 1 לסדרה. 2016 הביא את Air Jordan 1 Retro High OG Reverse Shattered Backboard, אשר נודעה גם בשם התנפץ הלוח האחורי 2.0 ואת התנפץ משם. כל השמות האלה חושפים דבר אחד - שהמתגנב החדש הזה עיבד מחדש את הצבעים של גרסת 2015. הוא עשה זאת על ידי הרחבת הלבן של אמצע הסוליה ואמצע הרגליים אל הבוהן הבוהן והלשון גם כן - שינוי הולם מאז הערכה של ג'וב קזרטה, ששיחק מהצד ירדן במחצית השנייה של המשחק המפורסם, הוא בעיקר לבן. לצד נעלי הגברים האלה, שוחררה גרסת פעוטות של לוח אחורי מנופץ 2.0. מיטת Jordan 1 Crib, עשויה בעיצוב slip-on המשלב חומרים רכים יותר, סוליה דקה וגמישה מתאימה לילדים קטנים.

שנתיים לאחר מכן, סניקרס של נשים שולב במסדר. הלוח Satin Shattered Backboard מגיע כשהוא לבוש מעור יוקרתי וסאטן בברק נמוך, כאשר אותו חומר משיי מכסה את הבטנה הפנימית. סידור הצבעים של הנעל תואם לזה של הנעל מ-2015, שכיום נקרא לוח אחורי מנופץ 1.0 כפי שגרסאות מעודכנות ממשיכות להתפרסם. לוח האחורי המנופץ הבא של אייר ג'ורדן 1 היה כלי נוסף לשינוי החומרים הנמצאים בחלק העליון של הלוח, והפעם הוא יחליף את העור במארג דמוי Flyknit. מיוצר בסגנון נמוך, החוץ העמיד שלו עדיין מקושט בגוונים כתומים, שחורים ולבנים המבחינים את שאר האוסף.

2019 נמסר עוד מהדורה נמוכה, זה אחד עם שחור nubuck מה שהופך את forefoot overlay ומספר החולצה של ירדן רקום Starfish תפוז על לולאת התחרה. הלוח Mid Shattered Backboard הראשון יצא לאור באותה שנה, כשהוא מעדיף סוליה שחורה במקום תפוז מהחזרות הקודמות ועם קופצן בצבע כוכבי ים על הלשון. במהלך תקופה זו, ה-Air Jordan 1 Retro OG Shattered Backboard 3.0 הושק. יש לו בעיקר רקע שחור עם הדגשות כתומות, ומרקם מקומט מופיע על חזית עור הפטנט שלו, ומעורר את המשטח הסדוק של הזכוכית הצדדית ממש לפני שהיא התנפצה על החצר בעקבות ההטבעה המונומנטלית של ג'ורדן. משלים את מהדורת 2019 הוא Sky Jordan 1 - מהדורת ילדים עם תכונות ידידותיות לילדים כגון מערכת הידוק לסקוטש וכרטיסיית משיכה על העקב.

ה-Backboard Jordan 1s המשיך להיות מובא בתחילת שנות ה-20, ראשית בגרסה עם OG נמוך שהתפרסמה בשנת 2021. הסרט מדמה את המראה של לוח אחורי הפוך מנופץ משנת 2016, עם לבן דרך קופסת הבוהן וישר לצד כיסויי הדג הכתום של Starfish. מכונית נוספת, בעלת גג נמוך, הגיעה ב-2022 עם הניוון Air Jordan 1 Golf שקיבלה את הצבעים רבי העוצמה של הניתור האחורי. כמו האחרים שנוצרו עבור הספורט, יש לו outsole מותאם לשימוש על מגרש הגולף וטקסט מיוחד לצד הלוגו של Jumpman על הלשון, כאן שניהם בסימן המסחרי של הסדרה Starfish הטון.

למרות שהאלבום הראשון יצא שלושה עשורים לאחר הרגע האיקוני שבו נעשה כדי לחגוג את האירוע, הלוח האחורי המרוסק של Jordan 1 הוא נעל מבוקשת מאוד. זוהי עדות לאסתטיקה הבלתי נשכחת שנוצרה על ידי תערובת הצבעים המדהימה שלה, שראתה אותה נשארת פופולרית עד עצם היום הזה. עם כל שחרור חדש, חובבי נעלי ספורט נזכרים באותו משחק קסום בקריירה של מייקל ג'ורדן - משחק שחי בזכרונות של אלה שראו אותו, בדיוק כמו שסניקרס עושה היום.

דירוג הJordan 1 Shattered Backboard
(0)

ב-SPORTSHOWROOM נעשה שימוש בקובצי cookie. מידע על המדיניות שלנו בנושא קובצי cookie.

המשך

עליך לבחור את מיקום המדינה שלך

אירופה

אמריקה

אסיה-פסיפיק

אפריקה

המזרח התיכון