SPORTSHOWROOM

סינון לפי

  • מיון

  • מגדר

  • מותג (Jordan)

  • קולקציה (11)

  • גרסה (Cherry)

Air Jordan 11 Cherry

בשנת 1995 מייקל ג'ורדן התחיל את מה שהתברר כקאמבק מבריק. בנוסף, הוא קבע שיאים חדשים וזכה באליפות נוספת, מה שהפך את 11 הג'ורדן שלבש, שהיה מאולץ ללבוש בתחילת שנות ה-2000, תופעה שהמשיכה גם בתחילת שנות ה-2000, כאשר ג'ורדן ברנד יצר מקבץ של רטרו AJ11. לצד מותגים אלו, המותג החל גם להפיץ גוונים חדשים, שחלקם היו מודל מאוד מבוקש עבור נשים וגברים כאחד. אחת מהן הייתה הדובדבן Jordan 11 התוסס; נעל עם תכונות בצבעים בהירים כזה כי חובבי נעלי ספורט היו מהופנטים ממראה מדהים שלה.

אייר ג'ורדן 11 צ'רי הייתה ידועה לראשונה כחברת Varsity Red כאשר שוחררה בשנת 2001 על ידי שימוש בצבע זה בחלק מיסודות המפתח שלה. בשנת 1996 ג'ורדן ברנד כבר הוציא אי-ג'י-11 מהאטצ'ים הנמכרים ביותר, אך למרות שהם הציגו בנייה שונה במקצת לנעלי הספורט המקוריות, אלו שהוצאו ב-2001 נשארו נאמנים לעיצובם הנועז. הפן החשוב ביותר להשגת מראה זה הוא מגן הבוץ האדום של קבוצת צ'רי, שמבנה עור הפטנט שלו מעניק לו את הזוהר הקלאסי שאייר ג'ורדן 11 ידועה בו. יש לו גם את רשת הבליסטי המוכרת, עליון ועניים מרופדים בלבן, את המיתוג המתוחכם הן לבן והן Varsity Red ואת outsole שקוף שחושף את צלחת סיבי פחמן נח בין זה לבין לבן, אוויר מרופד, פיילון קצף midsole. אדום ולבן הם גוונים הנמצאים לנצח על נעלי הספורט של ג'ורדן מכיוון שהם מתייחסים לקבוצה העיקרית של השחקן, שיקגו בולס, וה-AJ11 צ'רי אינו שונה. אולי זו הסיבה שזה היה הצלחה מיידית כזה כשזה יצא, ואולי זו הסיבה שהוא ממשיך למשוך קהל עם כל שחרור רטרו.

אוהדי הג'ורדן 11 צ'ריס נאלצו להמתין 15 שנים עד לשחרורו השני, עד שיגיעו באמצע 2016. מהדורת רטרו זו היא עוד נמוכה עם רקע לבן וVarsity Red מדגיש על אזורים כגון חלקי אחיזה herringbone של outsole ואת סמלי Jumpman על העקב, הלשון ואת מדרסים. בדיוק כמו נעל 2001, היא יוצרה גם לילדים וגם למבוגרים. שנתיים לאחר מכן, ב-2018, זוג של AJ11 צ'רי קלאטס הגיעו עם עיבודים למגרש הכדורגל. היא שוחררה בגרסה נמוכה וגבוהה, והיא כוללת סנדלים שטוחים ומוצלים של Lunarlon קצף. על פי רוב, כל אחד מהם שומר על הצבעים המושכים את העין של קודמיו, אם כי הצבע השחור נוסף לקו הפנימי.

בתקופה זו, אייר ג'ורדן 11 כבר הייתה ידועה בגרסאות חג מלהיבות, אשר הושקו בדרך כלל בשבועיים הראשונים של דצמבר בכל שנה. שוב, אלו שקיוו להשיג גרסה חדשה של הצבעוויי נעשו לחכות כמה שנים עד 2022, אז הם סופקו עם אייר ג'ורדן 11 רטרו צ'רי בפעם הראשונה. רבים מהמאפיינים שלה משקפים את אלו של החלק הנמוך, עם outsole שקוף, מגן בוץ אדום עור פטנט ו עליון רשת בליסטית לבן. עם זאת, יש לו גם אופי משלו בא לידי ביטוי על ידי אלמנטים כמו שחור, Varsity Red grid pattern על צלחת שנק סיבי פחמן, הלוגו של Varsity Red Jumpman רקום לתוך העקב בצד שלה ואת היפוך של סידור הצבע על הפנימי שלה, אשר רואה רירית insole להציג גוונים אדומים בהירים, בעוד Jumpman על המרפק ואת 23 על לוח העקב מעוטרים לבן.

הטווח של אייר ג'ורדן 11 צ'רי התרחב עם עשיית העליון כמו גרסאות נוצרו עבור מבוגרים, ילדים ופעוטות. כמו כן יוצרו דגמים של Crib דגם עבור ילדים קטנים מאוד. בעוד שהדובדבן שבקצפת הוא בעל מראה חיצוני רך יותר מאלו שבדגמים אחרים, מה שהופך אותו למתאים גם לכפות רגליים מתפתחות, הוספו לעקב טאב משיכה ומערכת הידוק פשוטה יותר הוצגה לצד האמצעי של החלק העליון. ילדים ופעוטות קיבלו עיצוב אחר שנקרא Little Flex, שלא צריך להיות קשור בכלל. במקום שרוכים או מערכת הסגירה וו ולולאה שנמצאה על העריסה, יש לה גג לבן גמיש עם פסים תומכים שמתאימים בקלות מעל כף הרגל. משמעות הדבר היא כי זה יכול להיות החליק על לסירוגין עם הסיוע של למשוך את הכרטיסייה העולה מן העקב שלה. 

לאחר מכן, ב-2023, לוח הצבעים הבלתי נשכח של Jordan 11 Cherry שולב עם התכונות הנוחות של מודל CMFT. לנעל הזה יש חוליה כחולה שקופה שחושפת סנדלית לבנה עם ריפוד של זום אייר, ומגני בוץ מעור של פטנט שעוטפים את הבוהן ואגף הצד באדום בוהק. יחד עם זה, השימוש בסמלי ג'מפמן אדום על העקב הצידי והלשון מעניק להם את ויברציות הדובדבנים, בעוד פסי הטקסטיל הנוצרים לתוך לולאות תחרה לאורך העינית מזכירים את מבני השזירה על AJ11.

הגוונים המודגשים של קולווי דובדבן תואמים את המראה הנועז של אייר ג'ורדן 11, כאשר הם קיבלו את המראה החיצוני בעל המרקם המגוון שלו בשנת 2001. זה הפך את הבחירה לסגנון מרכזי בזמנו וממשיך לעשות זאת עד היום. הזוהר האדום שלה להבחין אותו מן נעלי סניקרס AJ11 אחרים, וזכה בו תשוקה הבאה כי בלהיטות מחכה כל שחרור צבע חי של נעל מסוגנן זה.

דירוג הJordan 11 Cherry
(0)

ב-SPORTSHOWROOM נעשה שימוש בקובצי cookie. מידע על המדיניות שלנו בנושא קובצי cookie.

המשך

עליך לבחור את מיקום המדינה שלך

אירופה

אמריקה

אסיה-פסיפיק

אפריקה

המזרח התיכון