SPORTSHOWROOM

סינון לפי

  • מיון

  • מגדר

  • מותג (Jordan)

  • קולקציה (11)

  • גרסה (Concord)

Air Jordan 11 Concord

באמצע שנות ה-90, מייקל ג'ורדן היה עסוק ביצירת אחד מהפיכות המרשימות ביותר בהיסטוריה הספורטיבית, כאשר נעלי הספורט שלו יצאו לשווקים. השינוי הראשון של מאמן כדורסל פורץ דרך זה היה עזיבה מדהימה של אנשים אחרים בז'אנר, כך שג'ורדן פשוט נאלץ לענוד אותו מוקדם. הוא לקח לבית המשפט במסגרת משחקי הפלייאוף של 11 ג'ורדן קונקורד, מספר חודשים לפני מועד שחרורו לציבור, וכך החל הסיפור המופלא של קולורוואי קונקורד.

אייר ג'ורדן 11 קונקורד המקורי היה אהוב על מייקל, במיוחד במהלך עונת 95'-96' של ה-NBA, שהגיעה לשיאה באליפות הרביעית שלו. הוא זכה לתשומת לב רבה בעיצוב בעת השחרור, אבל האסתטיקה המתוחכמת שלו, שעוצבה להטיב עם טוקסידו כמו שהיא עושה עם חולצת כדורסל, הביאה את הצבעווי לפופולריות מתמדת בגרסאות הגברים והנשים שלה, כמו גם אלה שיוצרו לילדים. המראה הייחודי שלו מוגדר על ידי מגן העור בפטנט השחור אשר עוקף את כל הנעל מעל סולת הבסיס הלבנה של הפילון. הוא מכיל ריפוד אוויר באורך מלא, בעוד שהיציע השקוף חושף צלחת סיבי פחמן קלה ותומכת. פודים אטומים עטורים בעלי אחיזה לכרית מתחת לאחיזת כף הרגל והעקב, ומוסיפים משיכה נוספת - סגול קונקורד כהה שלהם שמכסה את מקור שמו של המתגנב. רשת בליסטית לבנה ממלאת את החלק העליון, וקשירת טקסטיל יוצרת את העיניים לצד הלשון. מיתוג מעודן בהשראת מותגי אופנת יוקרה מופיע על גבי הלשון, וגשר שחור שוכן על העקב הצדי לצד מספר החולצה של ג'ורדן 23 על גב הנעל. מעניין לציין, שקונקורד שלפני השחרור שלבש על המגרש היה בן 45 על העקב בהקשר לחולצת הבייסבול שלו. זה היה אחד הוא השתמש באופן זמני על חזרתו כדורסל, אבל עד ירדן 11 קונקורד יצא באופן כללי בסוף 1995, הוא חזר למספר הישן שלו, כך סניקר הרשמי מציג את זה על העקב.

מאחר שהקונקורד הוא כה איקוני, הוא שוחרר מחדש פעמים רבות לאורך השנים. הראשונה הייתה מהדורת רטרו משנת 2000, המדמה בדיוק את המראה של המקור. במהלך 2000 ו-2001, שחקנים אחרים אשר שיתפו פעולה עם ג'ורדן ברנד נראו ב-colorway. דרק אנדרסון היה אחד מאלה, כשקיבל צמד לייקים של אייר ג'ורדן 11 קונקורד כשחקן בלעדי. לאחר מכן, ב-2006, הושק אלבום קונקורד, אשר יצא לאור יחד עם אייר ג'ורדן 6 כחלק מחבילת הרגעים המכריעים. נוצר כדי לכבד את הניצחונות של ג'ורדן באליפות בשנים 1991 ו-1996, כשכל אחד מהם החל באחד משלושת הדורסים האגדיים שלו. מטוס ה-AJ11 הוא בעל פטנט שחור המוכר ורשת בליסטית לבנה, אך המסמן Metallic Gold מופיע על המסננים שלו ו-23 בנוגע למיתוג הקופצני שלו, כמו גם על השימוש בשחור על הסוליות החיצוניות, מפריד אותו מקודמיו.

הרטרו הגבוה הבא של קונקורד הגיע בשנת 2011. עיצובו היה כמעט בלתי ניתן להבחנה מהמקורי, אך הוא כולל מוסיף נעליים תומך וארוז בתיבה Dark Concord שבה מוצג הסמל "XI". כל כך פופולרי היה זה על שחרור כי התגובה החזקה של הציבור, אשר ראה כמה חובבי נעלי ספורט מחנאות בחוץ בן לילה כדי לקבל זוג, גרם נייקי וג'ורדן ברנד לשנות את הדרך בה הם התקרבו מכירת מוצרים, בסופו של דבר המוביל את הקורות ושיטות אחרות בשימוש היום. בערך באותה תקופה, ג'ורדן עצמו קיבל גביע זהב מיוחד באמתחתי קונקורד, כשעל הלשון היה לוגו של אליפות הזהב. שוב, זו הייתה נעל בלעדית עבור ג'ורדן וחבריו ומשפחתו, אבל אוהדים של הנמוך העליון לא היו צריכים לחכות זמן רב כדי לקבל את ידיהם על אחד, אם כי ללא מדגיש המותאם אישית של הצמד של ירדן.

מעניין שהווריאציה של "קונקורד" הפכה אותו לנעל-עילית נמוך עוד לפני התכנון הקלאסי. הגרסה הזו, שידועה גם כ-Tuxedo או Reverse Concord בשל ההיפוך שלה סידור הצבע הטיפוסי של הנעל, גרסת 2013 משמרת הרבה מהתופעות הבולטות הקשורות ל-AJ11. הוא משתמש בלוח צבעים דומה לקונקורד מוקדם יותר, עם לבן על מגן האם ושחור על הרבע, לפני אדום תוסס על החלקים האטומים של הפלטה שלו יוצא מן הצלילים של המקור. ב-2014 שוחררה לבסוף הקונקורד הראשונה של ירדן 11 לציבור. חוץ מהקולר המצומצם ומיני ג'פמן במרכז העקב שלו, גרסה זו זהה ל-High, עד לאפקטים האלגנטיים של המיתוג ולאאוטסול של Dark Concord.

ב-2018, ג'ורדן ברנד הוציא לאור רטרו נוסף אשר לקח את המושכות חזרה לזמן קצר; עד למאי 1995, כאשר מייקל לבש את זוג הדוגמאות שלו מוקדם. שלא כמו נעל הספורט ששוחררה לציבור מאוחר יותר באותה שנה, הפעם היה זה המספר 45 על העקב - מספר החולצה המעודכן של ג'ורדן שהוא הביא איתו מימי משחקי הבייסבול שלו. הוא חזר למספר הכדורסל המסורתי של 23 באותו הזמן בו שוחרר באופן כללי, וכך גם הנעל, אבל למרבה הפלא, אף גרסת רטרו לא קושטה ב-45 עד גרסת 2018. בכל דרך אחרת, מהדורה זו יוצרת מחדש את המקור, אך ההוספה של מספר חלופי זה הפכה אותו למבוקש ביותר.

באותה שנה, קונקורד Jordan 11 הותאם לשימוש בענפי ספורט אחרים עם קליעת בסגנונות גבוהים ונמוכים, לפני 2019 נשא את אייר ג'ורדן 11 Low Golf בצבעי קונקורד. בעוד שלקליאה יש סוליה יצוקה עם חתיכים קבועים, לגולף יש קוצים שחורים מיוחדים שניתן להסירם מן החוץ שקוף שלה. בעקבות זאת, 2020 החלה בעיצוב חדש של שני דגמים חדשים שנשאו את השראתם לדגם AJ11 המקורי. אחד מהם היה Concord Bred, שמיזג את החלק העליון השחור-לבן של הקונקורד עם סוליה שחורה ואדומה, שמכבדת את הצבעוניות ההורבעה האגדית. יתר על כן, ה-23 שעל העקב וה-Jumpman על לשונו מגיעים שניהם בגוון אדום בהיר. השחרור השני של אותה שנה היה Concord Sketch (רישום נשים בקונקורד). הוא כולל שינוי גוונים משכנע באותה מידה כמו מגן עור פטנט מעוטר בגוון עשיר של כחול, כמו רוב לוגו Jumpman שלה ואת 23 על העקב שלה.

תוספות אלו סיפקו לאוהדי הנעלים מספר אפשרויות נהדרות לצד אלו שנשארו נאמנים למראה המקורי, אבל ג'ורדן ברנד עדיין המשיך ליצור גרסאות חדשות של הקונפדרציה לתוך שנות ה-20. בשנת 2022, שני עיצובים של CMFT שוחררו, אחד גרסה של הצבעוון המסורתי, והשני זוג של ברדי קונקורד. דגם ה-CMFT עצמו מחדש את אייר ג'ורדן 11 עם מאפיינים ממוקדי נוחות כגון סוליית קצף קושלנית וניקוב אוויר באגפים. אלמנטים אלו משולבים עם היבטים של ה-AJ11 OG, כאשר שני האוברולים התחתונים כוללים מגן בוץ מעור שחור, המכסה את הבוהן ואת קיר הצד, רשת בליסטית לבנה בחלק העליון ומערכת שרוכים. לכל אחד מהם יש לוגו של קופמן שחור על הלשון ועל העקב, כשסמל אחר מושלך אל החוץ, שהוא כחול כקרח על Concord CMFT ואדום בוהק על Concord Bred.

בשנה שלאחר מכן, במהלך עונת החגים של 2023, יצא רטרו נוסף. הוא דגם של נעלי הספורט מ-2006 Defining Moments Pack, שבעצמו מהווה עדכון קונקורד, וככזה הוא נושא רבים מאותן תכונות עיצוב. לדוגמה, התרמילים האטומים שעל הכריכה הם שחורים ולא סגולים, והם קושטו בהדגשות זהב על מיתוג ה-Jumpman, וה-23 על העקב. מספר זה מופיע שוב בזהב על המגלש, בעוד חלקו העליון של המנעל מתמלא בעור לבן מובחר. ג'ורדן ברנד החליט לקרוא לו "Gratitude" לאנשים שהיו שם בהתחלה, אשר נשארו כמטוס ה-Air Jordan 11 עד היום.

קונקורד ג'ורדן 11 הוא נעל מגדירה שרבים הגיעו לקשר עם הקאמבק המדהים של מייקל ג'ורדן באמצע שנות ה-90. ערכת הצבעים האלגנטית שלה משכה את תשומת הלב של ערוצי תקשורת ומעריצי ספורט מאז הרגע הראשון שהיא הופיעה על המגרש, מה שהפך אותה לאחת מסמלי הצבעים של AJ11. היום, המראה המסוגנן של קונקורד והיסטוריה קומות אומר כי כל גרסה רטרו הוא נפגש בהתרגשות והתלהבות על ידי אוהדי להעריץ שלה בכל רחבי העולם.

דירוג הJordan 11 Concord
(0)

ב-SPORTSHOWROOM נעשה שימוש בקובצי cookie. מידע על המדיניות שלנו בנושא קובצי cookie.

המשך

עליך לבחור את מיקום המדינה שלך

אירופה

אמריקה

אסיה-פסיפיק

אפריקה

המזרח התיכון