SPORTSHOWROOM

סינון לפי

  • מיון

  • מגדר

  • מותג (Nike)

  • קולקציה (Air Force 1)

  • דגם (Fontanka)

  • סגנון

Air Force 1 Fontanka

בהשראת תרבות הנשפים האירופאית, פונטנקה של חיל האוויר של נייקי הוא תוספת ברוכה לאוסף AF1. החלק התחתון של הנעל תוכנן במיוחד עבור נשים, הוא גושי למדי, עם אמצע סוליה מוגבהת מעט שיש לה צד שטוח וכניסת עומק שבה הוא פוגש את העליון, נותן לו מראה בולט יותר. החריץ בחלק העליון של המידסול אינו כולל תפירה, והעקב מכיל לבנים של קצף ריאקט רך, מה שמעניק נוחות יחד עם אנרגיה חוזרת. לפעמים, כמו במקרה של משולש לבן, בלוק הקצף הזה מגיע באותו הטון של המידסול, אבל בגרסאות כמו פנטום, הוא שונה. למעשה, לצבעי הזה יש שתי צורות; באחת, קצף ריאקט אדום ולבן היחיד, בעוד שבצד השני הקצף אפור ומידל-סוליה בז'. חלק מלבני של קווים אלכסוניים פנימה מעטר את האזור בין אמצע לאתמול, ויוצר אפקט עדין. למרות שרוב העיצובים הם בעלי סוליה בינונית בטון אחד, ישנם מספר דגמים מובחרים אשר משנים את ההצללה דרך קווים אלה. דוגמה בולטת לכך הם פסים ירוקים בהירים על Have A Good Game colorway. על כל Fontankas, קווים אלה תואמים את הבנייה של outsole מתחת, שם את lugs סביב קצה שלה נקבעו קרובים יותר יחד כהמשך של האפקט. מתחת, הסוליה חולקה לאורך המרכז, כשצד אחד זז מעט קדימה כדי ליצור חלוקה ברורה בין שני החצאים. משמעות הדבר היא שכמה מהאאוטסול, שמתעקל למעלה מאחור במקום להשאר ישר, פשוט יוצא מעבר לאמצע.

למעלה, יש גם מספר רב של אלמנטים עיצוביים המגדירים את ה-Fontanka של חיל האוויר ה-1, שאחד מהם הוא החלקים המעוצבים בצורה יוצאת דופן של עור אמיתי וסינתטי. בנוסף ללוחות הקלאסיים על כף הרגל, אמצע הרגל והעקב, לגחון העין יש שכבה נוספת שמתחילה באיילה השנייה של הראשית. לאחר מכן הוא משתרע מעבר לאיור העליון ביותר, ומגיע לשיאו בקצה מכונף. חתיכה קטנה של חומר דוקרת בין שתי השכבות הללו סביב אמצע השרוכים, כמעט ונראית כמו שלוחה של הכיס, שהוא כמעט נוגע בו. על נעלי ספורט כמו Archeo ורוד, שלושת החלקים של eyestay כולם באותו הטון - כאן ורוד ורוד מושך - בעוד שאחרים, כמו צבע פרחים, אשר יש קטע צהוב קטן תקוע בין שכבה עליונה לבנה פנל תחתון פרחוני, להשתמש במגוון צבעים לרוחב אותם.

כל קיר צד כולל שכבה שנייה שעוברת לאורך החצי התחתון שלו וחותכת דרך מרכז הלוגו. לנעלי ספורט כמו שומשום יש את אותו צבע וחומר בשני חלקי השיש, בעוד אחרים מוסיפים שוני בצבע ובמרקם באמצעות שימוש בחומרים חלופיים כמו זמש ועור סינתטי בגוונים שונים. לדוגמה, לשחרורו של ראטן יש זמש כתום אדמוני על החלק העיקרי של העור החמוץ וחום מעל החלק המוסף. 

הלשון הוכפלה גם היא ומכילה שלושה עיטורים של נייקי - שמותגו ניתן במיוחד ל-AF1 פונטנקה. סכמת הצבעים הנפוצה ביותר בשלישייה זו של לוגואים היא אדומה מצד שמאל, ולאחריה כחולה באמצע, ואז ירוקה מצד ימין אם מסתכלים על הנעל מהחזית. ניתן לראות צורה זו על נעלי ספורט כמו פרל וייט והאוניברסיטה הכחולה colorway, אשר הוא כחול מן העקב עד הבוהן העליון לתחתית. לעומת זאת, דורנבכר הוא אחד ממספר עיצובים שניתן ליצור בצורה שונה - כחול, לבן ואדום. הפאנל העקב הופרד לשלושה מקטעים, אחד גדול יותר במרכז מאוגף על ידי שני חלקים צרים יותר, לפעמים בצבע או חומר אחר, כמו על פגז הצב, אשר פאנל העקב שלו יש עור מקופל שחור על הצדדים עור צבי מבריק במרכז.

תפירת זיגזג דינמית מחברת בין החלקים השונים הללו וחושפת מאפיין נוסף שמעצים את הסגנון בדגם זה: תפירה מורכבת שמצוירת בדפוסים לא מתוחכמים ברחבי החלק העליון. שתי שורות של תפרים חורגות מהאגף של תיבת הבוהן לפני שהן חוצות אחת את השנייה ומתפתלות מהאגף לחלק שמתחת ואז חזרה. חוט נוסף נארג גם למרכז ולרוחב אמצע הכיס. לבסוף, נקבי הבוהן של מודל הנשים הזה מסודרים בתבנית אקראית, יוצרים אסתטיקה ייחודית שמסכמת את מוזרויות נייק אייר פורס 1 פונטנקה.

דירוג הNike Air Force 1 Fontanka
(0)

ב-SPORTSHOWROOM נעשה שימוש בקובצי cookie. מידע על המדיניות שלנו בנושא קובצי cookie.

המשך

עליך לבחור את מיקום המדינה שלך

אירופה

אמריקה

אסיה-פסיפיק

אפריקה

המזרח התיכון