SPORTSHOWROOM

סינון לפי

  • מיון

  • מגדר

  • מותג (Nike)

  • קולקציה (Air Force 1)

  • דגם (Pixel)

  • סגנון

Air Force 1 Pixel

פיקסל אייר פורס 1, שעוצב כסניקר נמוך לנשים, לבוש בפריטי הפיקסל המושכים את העין והופכים אותו למראה שובה לב. בתחילת כף הרגל, אדמונית יש שני חלקים נפרדים בצורת קופסה הנחתכים לתוכה, אחד מתחת לפני הרגל, והשני מתחת לעקב. לרוב, צבע זה שונה משאר סוליית האפר אחלמה, לדוגמה, עם זמש סגול קטיפתי עליון, בגוון לילך על ריבועי הקטינו המנוגד לצבע הלבן היוצא מגדר זה. עם זאת, בכמה גרסאות, כמו חאקי מטענים, הצבע הוא זהה - כאן לבן על כל היחידה כדי לאזן נגד זמש ירוק עמוק למעלה. בסביבות הקצוות של הפלט, במקום הפריסה הרגילה שלהם, הסיכות הלא מפוצלות בצורה שווה הן צורות וגדלים שונים. ההשפעה משתרעת עד אמצע הבלוק, אשר משתמש בנייה חדשה הכוללת קצף לצד כמוסות גומי באזורים בעלי השפעה גבוהה לנוחות נוספת ועמידות.

פיקסל כוח האוויר של נייקי (Nike Air Force 1 Pixel) נח על צד קדמי גבוה שכולל אזורים חלקים כמו גם אזורים בעלי מרקם וחלק בולט שנשען על החלק הקדמי. הדפוסים הגאומטריים שלו מפריעים לטרינג האוויר של המיצד ולתפירתו. שני התהליכים נחלקו לשניים, כאשר הטקסט התחלף לחתיכות, והתפרים רק מופיעים באזורים מסוימים ונעצרים בנקודה בה העקב נחלק. קצה המאחז, הבולט בשל דפוסי האחיזה בצורת כוכב, גם מגיע עוד יותר במעלה החלק הקדמי של כף הרגל. פרט אחרון של אמצע הסוליה (באנגלית: Final midsole detail) הוא שני חריצי פיקסל זעירים במרכז המדיאלי הממוקמים מול גומיה המכילה את הקואורדינטות: 45.4888 N, 122.8013 W - המסמנים צומת בעיר ביברטון, ארצות הברית, לא רחוק ממטה החברה. בעוד שרוב הפיקסלים של חיל האוויר של נייקי, כמו קולווי All-White, הם בעלי סוליה בינונית עם גוון יחיד, ישנם פיקסלים נדירים המשתמשים בהדגשות צבעוניות בחלק מהפרטים הללו. דוגמה בולטת לכך היא מהדורת Have A Good Game, שיש בה חלקים צהובים וירוקים על המצולע, כדי להתאים לצבעי הפסטל של ורוד, סגול וכחול על שאר הנעל.

תכונות הפיקסל האלו ממשיכות לרוחב החלק העליון, החל מתיבת הבוהן, שם הניקוב הוא ריבועים זעירים במקום עיגולים. בפיקסל AF1 הם מסודרים בדרכם הייחודית - 10 חורים מסודרים בשורה אחת של ארבעה מעליהם בשורה של שלושה משני הצדדים. כשעוברים במעלה הרגל, גם האיילים הם בצורת ריבוע, בעוד שמנעל התחרה הוא צינור מלבני. רק כמה נעלי פיקסל של חיל האויר 1 מגיעות בלי מנעול התחרה הזה, כמו חול המדבר, עם העיטורים השחורים הנועזים שלו ופאנל העקב הכחול החיוור. סביב השרוכים, עינית הדלת נתפרת רק לאורך חלק מקצהו, עם מרווח לאורך הלוח האמצעי למטה. מאחורי זה, הלשון היא באותו חומר כמו שאר נעלי הספורט, בין אם זה עור או זמש, למעט על דגמים כמו שרשרת הזהב, אשר הלשון והחשק שלהם עשויים קורדרוי אפור אשר העליון עשוי מעור. הלשון בקצה התחתון תפור אך לולאות רוחביות מעל לשיא ומתפשטת במורד הצד התחתון. בדרך כלל, תווית זו מציגה טון אחד לאורך הרקע שלה, אבל הגרסה החדשה השתמשה בה כהזדמנות להביא מעט אור מוסף לחלק החיצוני דרך מעבר צבע שנעלם מאדום לכתום. לאורך הצדדים, ניתן לראות משיחי נייקי, אבל אלו שקועים לתוך הכיסויים האחוריים והאחוריים, שיוצרים עומק נוסף. למרות שצבע כמו רוח הרפאים אקווה משתמש באותו גוון גם בצהוב וגם בעליונה, נעלי פיקסל רבות מעטרות את הלוגו של נייקי עם דוגמאות אקסצנטריות. בין השאר, יש את הזברה, עם הגרפיקה האפור ולבן, ואת הנמר SE, אשר לחרוש שלה יש רקע חום עם כתמים שחורים על גבי.

פיקסל אייר פורס 1 (Air Force 1 Pixel) כולל גם מיתוג ייחודי שנעשה באמצעות שימוש יצירתי בטקסט של נייקי ו-AF1, שהדמויות שלו עובדו לצורות קוביה, תוך יצירת מראה תלת-ממדי קריר. קוביית נייק הימנית נמצאת על סוליה וקוביית AF1 על לשונית הלשון שלה ופאנל העקב שלה, כאשר ההפך הוא הנכון מצד שמאל. לעיתים קרובות המיתוג מתבלט בשחור או בטון אחר כנגד תכונות אלה, למשל בצבע בז' בהיר ולבן של חזרתה של קשמיר. במקרה של מודל סאמיט לבן, עם זאת, אין הבדל בצבע, מה שאומר שהשפעות המיתוג שלו נראות מעט מול החוץ שלו. מאחור, ללשוניות העקב יש קצוות מרובעים, ובכך משלימים את העיצוב הזוויתי הייחודי של נעלי הספורט לנשים.

דירוג הNike Air Force 1 Pixel
(0)

ב-SPORTSHOWROOM נעשה שימוש בקובצי cookie. מידע על המדיניות שלנו בנושא קובצי cookie.

המשך

עליך לבחור את מיקום המדינה שלך

אירופה

אמריקה

אסיה-פסיפיק

אפריקה

המזרח התיכון