SPORTSHOWROOM

  סינון לפי

  • מיון

  • מגדר

  • מותג (Nike)

  • קולקציה (Air Force 1)

  • דגם (PLT.AF.ORM)

  • סגנון

  • מידה

  • צבע

  • טכנולוגיה

  • מהדורה

  • ספורט

  Air Force 1 PLT.AF.ORM

  חיל האוויר של נייקי 1 PLT.AF.ORM הוא נעל סניקרס נמוכה שנוצרה כדגם לנשים. היא משתמשת בצורה שונה ואחרונה שמתחדדת יותר לכיוון הבוהן, ומעניקה לה התאמה מזנגרת. המאפיין הבולט ביותר של הסוליה המתנשאת היא הסוליה המתנשאת העולה אליה כשהיא מתקרבת לעקב בשתי שכבות צפופות זו על גבי זו, ובכך היא מאפשרת ריפוד לנוחות ורכות מוגברות, כמו גם גובה נוסף. חריץ עמוק שוכן בין שתי הערימות, עם כיתוב Air Lettering גדול הבליט לאורכו בין שני קווים מוארים עבים, שאחד מהם עוטף את העקב. כניסות מתחלפות עגולות רחבות ועמוקות עם פתחים רדודים וצרים היוצרים את התבניות עם סוליה פנימית, מה שמעניק לה את המתיחה הקלאסית של AF1. חזרה על המיצד, התפר של תפרים על הקצה העליון שלה רק מקיף את קצה הבוהן של הנעל, המסתיים ממש מתחת לטיפה שבה המידג סול המורחב מתחיל להתכופף כלפי מעלה.

  בחלקו העליון של חיל האוויר 1 PLT.AF.ORM, סידור התפרים וכיסויי העור השונים שונה, כאשר הפאנל האמצעי האמצעי מוגדר באותה רמה של החלק האחורי ומחובר אליו באמצעות תפירת זיגזג. בינתיים, הפאנלים האמצעיים והאחוריים הצידיים חולקו לשניים אופקית על ידי חתך נמתח לאורך כל הדרך לאורך החלק העליון של החלון עד שהוא פוגש את הלשונית עקב. על נעליים כמו טריפל לבן, לוח החיתוך והגושים באים באותו הטון, בעוד על אלה כגון המאובן, הצבעים שונים - לבן על הגדילים ובז 'על הגזירה. כמה תפרים רחבים לאבטח את העינית לסגמנט backfoot, ותפר קצר המלווה בקווים מקווקווים מצטרף שני חצאי הלוח הזה במורד מרכז העקב.

  בצד הלטראלי, גוש השן הארוך והמלוטש הועבר קדימה, החל מאחורי קופסת הבוהן לפני שטבל מתחת לקו האמצע והסתיים מתחת לקו העקב. בניגוד לכך, הכישוף המדיאלי מתחיל אחורה יותר, סביב אמצע כף הרגל, קצה אחד נעלם מתחת לפאנל העור שלפניו, והשני מתחת ללשונית העקב. תפירה זהירה עוקבת אחר קו לרוחב הכיס בצד התיכון, זז מהקצה התחתון שלה ממש מאחורי התפר בין הפאנלים האמצעיים והאחוריים לפני שחוצים מעל על גבי כרטיסיית העקב כדי להראות היכן הכישוף ימשיך. הקצה המוארך בקצה הקדמי של כל גוש נע מתחת לקצה הגלי של העינה, אבל התפרים המחזיקים כל אחד במקום שומרים על הצורה הקלאסית של הלוגו.

  נוסף לשינויים הכבדים יותר הללו, לחיל האוויר 1 PLT.AF.ORM של נייקי יש מספר נגיעות יצירתיות עדינות. ראשית, יש שורה מסודרת של תפירת כמה מילימטרים מתחתית הלשונית העקב המוגדל אשר משאיר דש קטן של עור בולט החוצה. במקום אחר, דוברה קלאסית שבדרך כלל מגיעה בצבע כסף מבריק מעטרת את קצה הבוהן של השרוכים. הוא נושא קומפוזיציה מלבנית אלגנטית על פני משטח המתכת החלק שלו, עם גוש קטן בפינה העליונה. מתחתיו נתפר טקסט AF1 לחזית העינית, המאפיינת אלמנטי מיתוג אחרים שמכסים את AF1 PLT.AF.ORM. הלטרינג מהאוויר של נייקי רקום על הלשונית ולשון העקב, בעוד הסוליות מכבדות את תאריך השחרור של חיל האוויר המקורי 1 באמצעות טקסט נקי שכתוב עליו "AF1.EST.1982". בעוד שבגרסאות מסוימות, כמו צבע האנטריט השחור ברובו, מיתוג זה תואם את הטון של העליון, במהדורות כמו הגיר האלמוגי, שני האלמנטים משתנים בצבע, איטרציה זו במיוחד מציגה רקמה ורודה בהירה על רקע לבן. אחר כך יש את הנעליים האלה המדרסים שלהם יש קישוט ייחודי יותר, כולל הגרפיקה הייחודית על “סמיילי” PLT.AF.ORM LV8 ואת מודל שמן ירוק מאופק, אשר לטרינג נייקי ירוק עשיר יושב מעל גוש פשוט על העקב שלה, מדרסים ולשון. לבסוף, בכל המהדורות, קופסת הבוהן כוללת סט של נקבים זעירים בתבנית פירמידה המצביעה לכיוון החלק הקדמי של כף הרגל, מכסה את נעלי הספורט של נשים מלאות בפרטים מעניינים.

  דירוג הNike Air Force 1 PLT.AF.ORM
  (0)

  ב-SPORTSHOWROOM נעשה שימוש בקובצי cookie. מידע על המדיניות שלנו בנושא קובצי cookie.

  המשך

  עליך לבחור את מיקום המדינה שלך

  אירופה

  אמריקה

  אסיה-פסיפיק

  אפריקה

  המזרח התיכון