SPORTSHOWROOM

סינון לפי

  • מיון

  • מגדר

  • מותג (Nike)

  • קולקציה (Air Force 1)

  • דגם (SF)

  • סגנון

SF Air Force 1

את חיל האוויר 1 של נייקי הגה בן קירשנר, מעצב שהחליט לאחד שני דגמים קיימים: מגף הכוחות המיוחדים של נייקי וחיל האוויר 1. הראשון נערך עם הכוחות המיוחדים בראש. ככזה, הוא היה אתחול קשה שמציע עמידות משופרת ורכיבי הגנה נוספים. בינתיים, סימוני האחיזה של המעגל הקונצנטרי על השירוך של האחרון הופכים אותו מתאים האתחול. אוויר SF1 שילב אלמנטים קשוחים אלו עם תכונות של סגנון חיים ויצר דגם AF1 המותאם לשימוש בתנאי מזג אוויר מאתגרים.

אף על פי שהוא לא גבוה כמו נעל צבאית רגילה, ל-SF AF1 יש צווארון גבוה שמתנשא מעל הקרסול. רצועת עקב עוברת מן המיצד לצווארון, שם היא מסיימת בלשונית משיכה נוחה. שלוש לולאות עבדו לרצועה זו, שדרכה אפשר יהיה לשרשר שתי רצועות קרסול מתכווננות כדי לתת התאמה הדוקה ומאובטחת יותר. אחת מהן היא להקת פאקורד מהודקת באמצעות מהדק פלסטיק לשחרור מהיר, והאחרת רצועת בד ארוגה עם אבזם מנעול אוטומטי ממתכת. האחרון נושא טלאי עם נתונים על המודל והטקסט בו נכתב "נעלי Winterized Issue Hoells" כדי להשוויץ באישורים עמידי מזג האוויר של חיל האוויר SF של נייקי 1. בנוסף, ניתן להסיר את שתי הרצועות בהתאם להעדפות הלובש. על נעליים כמו טריפל שחור, שתי רצועות אלה הן באותו צבע, משהו שהוא נכון על פני רוב העיצובים. עם זאת, חלק מהנעליים משתנות את הטון, כגון גוון כחול, אשר יש רצועה שחורה אחת ועוד בצבע כחול חיוור, ואת Camo, אשר רצועת paracord שלה הוא שחור בניגוד לדפוס camo של אחד ארוג לצד זה. 

בחלקו הפנימי, המגף כולל לשון בהירה רחבה שמחוברת לנעל מהבסיס כל הדרך במעלה הצדדים, ושומרת על הכל מבודד בעודה מונעת ממים ופסולת מלהיכנס פנימה. יש לו גם טאב שמתפתל מעל הדף כדי להפוך "כיס ריגול" בחלק הפנימי של הלשון. בהשראת מגפיו של כריסטיאן בייל בסרט להציל את השחר, נרתיק זה הנוסף מאובטח על ידי ולקרו כמו גם כפתור, מה שהופך אותו למקום בטוח לשמור על פריטים קטנים.

החלק העליון של ה-SF AF1 משלב כיסויי עור או זמש באיכות גבוהה בקידמיות ובאמצע כף הרגל, עם תבניות ניקוב קלאסיות בקופסת הבוהן, כמו גם קווים כפולים של תפרים שמחברים את המקטעים השונים יחד. החלק האחורי עשוי רשת בליסטית גמישה ומגינה, המראה את השראות הצבאיות. בחלק מהעיצובים, כגון הזית הירוק הכהה הדהוי, יש טון אחד בכל החלקים האלה, בעוד שהעיצובים כמו Desert Ochre, עם רשת כתום בהירה ולוחות עור חום, משתנים את הצבעים, כפי שניתן לראות בכתובת Desert Camo. ואז יש את המוזלין, שמערבב את העיצוב כולו עם בוהן הזמש וקטעי הקנבס האמצעיים והאחוריים. למעשה, יש כמה גרסאות של הSF AF1 שיש להן צליל אחד יחיד מהעקב לבוהן לרוחב כל הנעל. יש את המשחק הכחול נועז רויאל, בורדו חיוור מאובק אפרסק ואת אפור כהה אבקcolorway, אם שם רק כמה. 

הסלאש עשוי בדרך כלל מאותו חומר כמו החלק הקדמי של נעלי הספורט, החל בפאנל האמצעי לפני שהוא מגיע חזרה לעטוף את העקב והופך לסווש בצד השני. קצוותיו ישרות, ללא שיפוע בזנב הצר. מתחת לקצהו הקדמי, שני חורי אוורור מתכתיים אוורירים את מרכז הרגל דרך רשת שינוי דקה. בדרך כלל הן תואמות את צבע המשטח מאחוריהן, כמו למשל את צבע העצם הקלה, אך באחרות הן מגיעות בגוון שונה. לדוגמה, על כתום הלייזר, חורים שחורים מונחים על רקע צהוב בולט, בעוד על גבי לבן של ראש השנה הם זהובים. טבעות מתכת דומות מחזקות את העיניים, ואת קטעי התחרה המתכתיים שדרכם ניתן לקשור שרוכים הדומים לחבל הבלטה מראש העין. 

לצד מבנה זה של פסגות גבוהות, יש שני סגנונות נוספים של חיל האוויר ה-SF 1, שניהם דומים מאוד אחד לשני אבל גם מפגינים מספר הבדלים. החלק האמצעי קרוב יותר למראהו, עם אותו אזור עקב עם עור או זמש בנוסף לחורים אוורור שבמרכז כף הרגל, נקודות עיניים מחוזקות וקופסת אצבעות מחוררת. בינתיים, ההבדלים הבולטים ביותר הם חוסר סיווושים בצד הקיר, זוג הרוכסנים פועל בקווים מקבילים במעלה העקב ורצועת הקרסול היחידה. גם הצווארון מעט נמוך יותר והוצמד לשטח. השלמת המראה הוא סט של טקסט על העקב בצד של הנעל שמתחיל עם המילים "Urban Utility Ftwr" וממשיך לתת פרטים נוספים על חיל האוויר SF 1 Mid. על עיצובים מסוימים, כמו Desert Moss, טקסט זה בולט בבירור כפי שהוא מופיע בצבע שונה החיצוני, כאן שחור על ירוק. עם זאת, הצבע החיצוני בצבע הפטריה בצבע בצבע בז' זהה לצבע הכתיבה, מה שנותן לו אפקט עדין יותר. העיצוב המסויים הזה הופץ בגרסאות של גברים ונשים, והוא אפילו זמין לילדים - תכונה של אמצע.

החלק השלישי, נקרא Nike SF Air Force 1 High, אולם החלק השני אף משמש כמטוס בעל פרופיל גבוה יותר בהשוואה לשני האחרים. כמו אמצע, אין לה וושים על אגפיה והיא שומרת על הסגנון הקלאסי של הגופנים האחרים, אך מלבד זאת היא שונה מאוד משני עמיתיה. במקום שתי רוכסנים על העקב, יש לו רוכסנה אחת בקדמת הלשון ואין לה שרוכים כלל. החלקים האמצעיים והאחוריים שולבו לפיסת רשת אחת גדולה המכילה לטרינג אויר מחזיר אור. כמו בגרסאות האחרות, החומרים השונים מציעים הזדמנות להשתמש בצבעים ודפוסים חלופיים, דבר שניכר לשיתוף הפעולה עם Realtree x SF Air Force 1 Hi, אשר עומתו השחורה עומדת בניגוד חזק עם camo היערות המכסה את חלקה האחורי של הנעל. יש גם כאלה שהולכות על הצללה אחידה יותר, כמו ראטן, שהוא בז' בהיר בכל מקום, והמסטיק השחור, שיש לו עליונה בצבע אחד. המאפיינים המגדירים האחרים של ה-High כוללים את השרוכים העבים דמויי החבל, העוטפים את השוקיים ולועפים דרך רצועת העקב המורחבת לפני שהם מאובטחים על ידי סינק מתכתי בחזית. רכיבים קשוחים ועמידים כמו זה מבטיחים שה-Special Field Air Force 1 המיוחד יפיק דיוק וחוזק וגם ישמר על מראה מושך עין.

דירוג הNike SF Air Force 1
(0)

ב-SPORTSHOWROOM נעשה שימוש בקובצי cookie. מידע על המדיניות שלנו בנושא קובצי cookie.

המשך

עליך לבחור את מיקום המדינה שלך

אירופה

אמריקה

אסיה-פסיפיק

אפריקה

המזרח התיכון