SPORTSHOWROOM

סינון לפי

  • מיון

  • מגדר

  • מותג (Nike)

  • קולקציה (Air Force 1)

  • דגם (Sage)

  • סגנון

Air Force 1 Sage

מרווה חיל האוויר של נייקי (Nike Air Force 1 Sage) היא עיצוב ייחודי עבור נשים. המידסול הענק שלו מתבלט מיד בקרב הקהל ומעורר אותו ב-35% יותר גבוה מרוב מטוסי ה-AF1 האחרים. מתחת למדרגות נמצא המעגל הקונצנטרי הטיפוסי, בו הייתה ידועה השיטה המקורית, אבל רק בחריצים הרחבים יותר - החריצים הדקים יותר כבר מולאו, מה שנתן לגלגלת צ'ונקיה יותר תחושה. בינתיים, סנדלת הטריז שומרת על לטרינג האוויר על העקב בצד שלה ועל הקליעה המקבילה בפנים.

החלק העליון מודבק לאחור, כאשר התפרים נמצאים סביב קופסת הבוהן ובין הכיסויים מוסתרים לגמרי. ישנם פחות מקטעים - אחד בחזית המשלב את כל הערפדים, עם אחר מאחורי זה מתמתח סביב העקב ומשתרע על התריסים הגבוהים ביותר בכל צד. בקצה השני של השרוכים, האייל הנמוך ביותר הונח בתוך הבוהן, ויש רק חמש בסך הכל בכל צד. בנוסף לעובדה שאין עין בעין, הסייג' של חיל האוויר מעניק לסייג' מראה לא סדיר. סניקרס מרווה רבות מעוצבים בצבעים עזים, כגון אוליב אורה הירוקה החיוורת וסגול העמוק True Berry, כאשר לשתיהן מוצמדים מגזיני זמש על גבי יחידות סוליות גומי לבנות. סוליה לבנה לחלוטין זו היא גם נפוצה, אם כי יש יוצאים מן הכלל כמו אפור מגניב, שבו יש מסטיק outsole מתחת אמצע לבן אפור מסוגנן עליון.

בקדמת כף הרגל, קופסת הבוהן הגדולה מכילה נקבים שמופרדים לשבעה קווים שמתפזרים הרחק מהשרוכים. יש גם מערכת תפרים בצורת קשת בין הניקוב לבין מנעול התחרה, שהוא צינור מלבני חלול עם כיתוב AF1. לעיתים קרובות היא מגיעה בטון כדי להתאים לשאר החלקים העליונים, כמו למשל בצבע בז' Desert Ore, אם כי בדגמים כמו משולש לבן יש שוני בין שני האלמנטים, החיצוני שלה לבן לגמרי והכסוף הדוברי שלה. בצדדים של AF1 Sage, הלסת הקלאסית של נייקי חופפת את אמצע כף הרגל, הזנב שלו בזווית בקו לכיוון פאנל העקב. יוצא דופן בולט לכך הוא LX Light Cream, אשר, יחד עם דגמים אחרים של LX, יש מתווה שעיר פלסטיק תפור לחלק העליון דרך קבוצה של תפרים גדולים. בצד העקב ישנו כתם רחב עם פס כפול של תפירה לאורך הקצה התחתון שלו, אשר מתחבר לתוך הטופליין כדי ליצור תפר חלק.

אווז חיל האוויר 1 מגיע גם עם מיתוג משלו - מדבקות העקב והלשון של נייקי מוצבות ליד טקסט AF-1 הכולל מקף אופייני. בצד החיצוני הוורוד של נעלי נעלי העקב, העקב מודפס בשחור, ותווית הלשון שלו כוללת טקסט מסורתי יותר של נייק אייר, אבל ברוב המהדורות של סייג', כמו ירח הנחושת, המיתוג מתואר באלמנטים אלה של הנעל. יש גם סידור אחר שניתן למצוא על מודלים כמו קולורוור הסלרי, שלכתם בעקב צהוב יש את אותו סמל, אבל רק עם קו המתאר החיצוני שלה.

חיל האוויר של נייקי 1 - סייג' לואו (Sage Low) הוא לא הסגנון או הדגם היחיד של סייג' הקיים, וכן הוא דגם סייג' XX. בעיצובה המינימליסטי לנשים יש הרבה מהמאפיינים של מטוס חיל-האוויר 1 Sage Low, הכולל את סוליית הסיבוב המוגבהת ואת סוליית הסיבוב המעגלי, אך הוא הופשט לאחור עוד יותר כדי ליצור נעל נעליים מחליקה. אין לו שרוכים, ועליון שלה עשוי משתי חתיכות פשוטות עם תפר שעובר על החלק העליון של אמצע כף הרגל. החלק האחורי מתחבר ישירות לפאנל העקב בצד הצדי, מה שמוביל לנוכחות של תפר overlaid שעושה את דרכו במורד הקצה המדיאלי של הפאנל לפני מפנה כלפי מטה בזווית ישרה כלפי המירכסול. היא שומרת על נקבים באצבעות הרגליים, אף על פי שאין קופסה שבה אצבעות, ויש לה גוש רקמה קטן על האגף הצידי יחד עם טקסט אופייני יותר של אוויר נייקי שנתפר לחריצים של העקב והלשון. לבסוף, באייל שלו מעוטר בדוגמאות עגולות מובלטות המשקפות את התצורות על החוץ שמתחתיו. 

סטייה גדולה עוד יותר מהמראה של ה-AF1 Sage Low מתרחשת בעליית סייג' של חיל האוויר של נייקי (Nike Air Force 1 Sage High) ובערכת סייג' (Sage High LX). היא שוחררה כאתחול מוכן לחורף, והיא בעלת אותה יחידה בלעדית מוגברת של סגנונות מרווה אחרים, אך העליונה שלה היא חתיכה אחת של חומר סינתטי שמרחיבה את הרגל כדי לספק הגנה נוספת מפני האלמנטים. הוא מגיע עם זוג רצועות קרסול, אחת מהן עם אבזם ממותג AF1 כדי לאבטח אותו, בעוד האחרת עם מיתוג נייק אייר לצד המילים "כוח הוא נקבה". ניתן לשרשר אותן באמצעות לולאה שיוצאת מלוח העקב המשולש, אשר בעצמו כולל גוש אחד המודפס עליו. יש רוכסן ארוך מלמעלה למטה בצד האמצעי, עם רוכסן מוגזם שתלוי ממנו. עוד שבלול עדין יכול להתבצע רק בצד הצדי של כף הרגל, ומשמר בוץ עוקף את כל המגף. כך משלימים את הסט של דגמי SAGE של חיל האוויר 1, כל אחד עם גב בצבע אחיד משלו, מראה מסוגנן שמעלה את עיצוב ה-AF-1.

דירוג הNike Air Force 1 Sage
(0)

ב-SPORTSHOWROOM נעשה שימוש בקובצי cookie. מידע על המדיניות שלנו בנושא קובצי cookie.

המשך

עליך לבחור את מיקום המדינה שלך

אירופה

אמריקה

אסיה-פסיפיק

אפריקה

המזרח התיכון