SPORTSHOWROOM

  סינון לפי

  • מיון

  • מגדר

  • מותג (Jordan)

  • קולקציה (1)

  • סגנון

  • גרסה (Taxi)

  • מידה

  • צבע

  • טכנולוגיה

  • מהדורה

  • ספורט

  Air Jordan 1 Taxi

  מאז הופעת הבכורה שלה בשנת 1985, אייר ג'ורדן 1 ידועה בשל הצבעוניות הדינמית שלה. השנה הראשונה שלו ייצרה יותר מתריסר עיצובים שובי עין שעדיין מבוקשים כיום. למעשה, למרות שחרורם של הרבה נעלי ספורט חדשות AJ1 במהלך העשורים, הצבעוניות המקורית המשיכה לשלוט בעליונות, ורק מעטים הגיעו מאז לאותן רמות פופולריות. יוצא דופן בהקשר זה הוא מונית ירדן 1. מונית חדשה יחסית בפנתיאון של אייר ג'ורדן, משלבת בדרך כלל שלושה גוונים - לבן, שחור וצהוב זהוב קורן עם שם זהה לשם הצבע המרשים הזה.

  המתגנב הראשון שנשא את הגוון הצהוב הזה היה ב 1996 אייר ג'ורדן 12 מונית, אבל לא היתה מונית רשמית של אייר ג'ורדן 1 עד 2022, למרות שהצבע כבר היה בשימוש ב 2018 חברים ושחרור משפחה נעשה למוזיקאי אמריקאי וחובב נעלי התעמלות זק מאיירס. להקתו, Shinedown, השיקה זה עתה את האלבום החדש שלהם - Attention, Attention - כך שהנעל קיבלה את אותו השם ואפילו לקחה כמה סימנים עיצוביים מתוך עטיפת האלבום, שעטיפת האלבום הצהובה הנועזת שלה עושה ספורט של סימן קריאה שחור גדול במרכז. הראשונה נוחתת על קופסת הבוהן של נעלי הספורט, העקב מכסה את המיתוג של נייקי אייר, והאחרונה מודפסת על העקב הצדי שלה.

  תשומת הלב של AJ1, תשומת הלב הייתה מוגבלת מאוד, ואוהדי מראהו נאלצו לחכות עוד ארבע שנים עד להופעת הבכורה של Air Jordan 1 Retro High OG Taxi בשנת 2022, לפני שהצליחו להשיג משהו כזה. ידוע לרבים בשם הבוהן הצהובה על השימוש בסגנון חסימת צבעים המזכיר את הבוהן השחורה משנת 1985, הוא דומה לגרסה של מאיירס אך ללא סימן הקריאה על העקב הצדי שלו. צהוב מונית מכסה את היציע, את קופסת הבוהן ואת העקב חופף, מפרש ניתן לראות דרך אמצע כף הרגל, ואת היציע שכבות, eyestay ו swooshes שחורים.

  בנוסף למהדורה עילית זו, יצאה גרסת Mid and Low של Jordan 1 Taxi בסתיו 2022, כשהאופציות של גברים ונשים זמינות לצד אלו לילדים. הגרסה הנמוכה כוללת יותר צבע לבן בתולי מאשר המפרש של החלק העליון, הצבע המופיע דרך המידסול, המידפוט והקופסה הבוהן. שחור מדגיש את דלפק העקב, את הקולר ואת השרוכים, וכן את ההופעה על הקופץ הרקום בתוך הלשון. מונית צהובה ממלאת את שאר העיצוב, מהרכב החיצוני ועד לגבעות הקדמיות, עד לאויר ג'ורדן כנפיים שנתפרו לתוך העקב.

  בינתיים, Mid Taxi משתמש באותם שלושה צבעים אבל בסידור שונה לשני עמיתיו הנמוכים והגבוהים. הלבן נמצא רק באמצע כף הרגל ובאמצע הסוליה, עם חלקים של שחור דרך קופסת הבוהן, הלשון, השרוכים והצווארון. המיתוג מגיע גם בשחור, כולל את כנפי הירדן על הצווארון הצדי, הסדקים הצדדיים והקופצני על הלשון. בנוסף, המונית מצפה את הכיסויים בעקב ובכף הרגל, כמו גם העינית וה-outsole.

  לילדים, היו שני דגמי מוניות - Jordan 1 Mid Alt ואת Crib. בשניהם יש אדפטציה ידידותית לילדים, שניהם מאובטחים באמצעות רצועת סקוץ', והאחרונים לבדם עשויים עם סוליה רכה וגמישה המתאימה לילדים קטנים. מבחינת צבע, כל אחד מהם מעסיק מונית צהובה בחלקים שונים של הנעל. ה-Alt מציג רמזים לצבע המושך את העין ביחידת הסוליות הלבנה, וגם באופן ברור יותר באמצעות הכיסויים, בעוד העריסה עונדת אותו על העקב והבוהן, כמו גם על הכרטיסייה משיכה בגב הקולר.

  בשבועות לאחר שחרורים התחלתיים אלו, הוצאו עוד כמה מוניות מירדן 1, כך שעד סוף 2022, הרכס כבר התרחב בצורה משמעותית. אחת מהן הייתה Air Jordan 1 Low FlyEase. תוכנן במיוחד עבור אלה עם תנועה מוגבלת, יש רוכסן כי משתרע כלפי מעלה סביב החלק האחורי של העקב לצד המדיאלי של העין, איפה זה מתחבר כדי למשוך מאובטח באמצעות סקוץ '. בנוסף, העין מוחזקת על ידי פיסת סקוץ', המאפשרת גישה קלה לרגל. יחד עם עיצוב מותאם זה יש לו אסתטיקה שחור, לבן וצהוב כי תואם את השני מונית משחרר, עם הטון טיקולרי על forefoot חופף ו eyestay, את swooshes להגדיר את אמצע הרגל הלבנה, הלוגו Jumpman על הלשון ואת אייר ג'ורדן כנפיים מודפס על העקב.

  מכונית מונית בולטת נוספת, שיצאה בסוף שנת 2022, הייתה ה-Jordan 1 Mid SE Wear-Away. הנעל הזה, ששוחרר בגרסאות למבוגרים, בני נוער, ילדים ואפילו פעוטות, נראה יותר רטרו הודות למידסול הלא לבן שלו ולמראה השחוק של הכיסויים שלו, שמציגים רמזים של צהוב מונית עם אסתטיקה שחורה ודהויה. הבטנה הפנימית כוללת גרפיקה מאירת עיניים, המשלבת גוונים שחורים, צהובים ועמוקים יותר של כתום ואדום, על מנת ליצור אשליה של להבות, ואילו לוגו מודגש של קופמן צהוב ניתן להציב הן על המרפק והן על הלשון.

  חלק עליון מרכזי שנוצר במיוחד עבור נשים שוחרר גם כן באותה תקופה. המכונה Chutney Taxi, הוא משלב את הצהוב החי של עיצובי המונית האחרים עם צהוב צ'אטני עמוק יותר שיש לו גוון כתום שרץ דרכו. כאשר הצבע הראשון מכסה את קופסת הבוהן, העקב מכסה את הבוהן והוא משייף, והשני מספק איזון טונאלי על הרשתית המוצקה, העינית והצווארון. שחור לרוחב האמצע, הלשון והלוגו של ג'ורדן ווינגס מבליט את הגוונים העשירים האלה, וגולש צ'אטני מדגיש את התווית של הלשון.

  מונית אייר ג'ורדן 1 היא מתגנבת שמגדירה את המסלול שלה על ידי לקיחת סידור הצבעים של AJ1 המקורי ושלייתה אותו בפריחה צהובה מלאת חיים. ישנם כבר מספר עיצובים שונים, אבל מונית ירדן 1 רק מתחילה לעבוד, וניתן לצפות לשינויים חדשים של צבעוניות מהממת בשנים הקרובות.

  דירוג הJordan 1 Taxi
  (0)

  ב-SPORTSHOWROOM נעשה שימוש בקובצי cookie. מידע על המדיניות שלנו בנושא קובצי cookie.

  המשך

  עליך לבחור את מיקום המדינה שלך

  אירופה

  אמריקה

  אסיה-פסיפיק

  אפריקה

  המזרח התיכון