SPORTSHOWROOM

  סינון לפי

  • מיון

  • מגדר

  • מותג (Nike)

  • קולקציה (Air Force 1)

  • דגם (Jester XX)

  • סגנון

  • צבע

  • טכנולוגיה

  • מהדורה

  • ספורט

  Air Force 1 Jester XX

  ליסטר XX של חיל האוויר של נייקי 1 יש עיצוב מהנה מחוץ לקיטר כדי להתאים לשמו. ה-outsole שלו מכיל בדרך כלל מעגל קונצנטרי, אבל שאר המודל מפוסק עם מאפיינים נדירים. הגלימה האמצעית, בנויה במיוחד עבור נשים, ומעליה מגן בוץ עם תפירה צמודה סביב הקצה העליון שלו, המקיף את כל הנעל. במהדורה של Violet Mist, שהיא סגולה בכל מקום, שלושת האלמנטים הללו זהים בגוונים שונים, בעוד שלעיצובים מסוימים אחרים יש שוני בצבע ביניהם. דוגמה אחת לכך היא הצבעונית הכתומה-בצבע לייזר SE, שלה יש אאוטסול שחור, סנדולה לבנה וגלימה לא-לבנה שהולכת עם שרוכים אדומים וכתומים בוהקים. לוחות העור בחלק העליון תפורים יחד למשטח שטוח, תוך השארת קווים נקיים וישרים המעניקים לו מראה חלק. הדבר היחיד שמכסה את עין התא הוא העירנות (eyestay), אשר שומרת על חזות קונבנציונלית למדי. בינתיים, קופסת הבוהן מכילה נקבים שמאורגנים בצורת רשת גאומטרית. מעל הרגל ישנו מנעול תחרה עם חריטה AF1, שלעיתים קרובות מקבלת את אותו גוון כמו השרוכים שהיא מאבטחת, כמו בדגם טריפל לבן. ואז יש נעלי ספורט כמו הדפס פרחוני, שלדוברה השקופה שלו יש שרוכים אפורים השרוכים דרכה.

  הצמחייה של חיל האוויר 1 ליצן XX נראה כאילו הם נופלים החיצוני, עם הצדי אחד מחליק למטה על המיצד והזנב של המדיאלי אחד נוטה לכיוון התכונה אותו לפני שנעלמים לתוכו. בכל אגף, קו מנוקד של חורים זעירים מציין היכן יהיו הענפים בדרך כלל. פנל העקב של AF1 Jester XX גם ירד ממיקומו הרגיל ועכשיו טמון בזווית מוזרה, הצבעה כלפי הצד המדיאלי של כל נעל בקצה של אמצע הסוליה, עם רצועת העקב להגיע עד הצווארון מאחוריה. טקסט ניקה ואת swoosh הם debossed לתוכו, ועוד מיתוג מופיע על התג אשר בדרך כלל יהיה על הלשון אבל עכשיו בולט מאיפה הצד swoosh פוגש את פאנל העקב של חיל האוויר 1 Jester XX. 

  ברוב הגרסאות של נעל סניקרס זה, הסוושים, פאנל העקב ותג המותג מגיעים באותו גוון, דוגמה אחת היא צבע קרם בהיר , עם בז עליון מנוגדים נגד ירוק חיוור על הרכיבים האחרים. זה נכון גם לגבי דגם גבוה של ה-Jester XX, דגם של חיל האוויר של נייקי, שהקולר שלו מתארך מעל הקרסול והוא מאובטח עם רצועה מהודקת סקוץ שמרחפת דרך לוח העקב ועוטפת סביב החלק הקדמי של השוק. הרצועה כוללת מערכת סגירת וו ולולאה עם טבעת מתכת שנוטה להיות מעוטרת באותו הטון כמו חלקים מסוימים אחרים של הנעל. לדוגמה, על צבע קירטון השזיף, סגול יתאים את צבע mudguard, לצחצוח או לפאנל העקב, וגם המנוגד לצבע הוורוד העליון. מלבד הבדלים אלה, הגרסה העליונה יש טקסט אוויר נייקי מלא לתוך פאנל העקב שלה, אבל אחרת מציגה את אותו מבט offbeat כמו נמוך. דגמים רבים של סגנונות הגבוהים והנמוכים חולקים תכונה אחרונה אחת המודפסת על המכלול - צורה אליפטית עם טקסט של נייקי וסווש לצד המילים "מהונדסים לנוחות יומיומית לאורך כל היום", ומוסיפים שוב למראה המדהים של מודל הנשים המתחלפות הזה.

  דירוג הNike Air Force 1 Jester XX
  (0)

  ב-SPORTSHOWROOM נעשה שימוש בקובצי cookie. מידע על המדיניות שלנו בנושא קובצי cookie.

  המשך

  עליך לבחור את מיקום המדינה שלך

  אירופה

  אמריקה

  אסיה-פסיפיק

  אפריקה

  המזרח התיכון