SPORTSHOWROOM

  סינון לפי

  • מיון

  • מגדר

  • מותג (Nike)

  • קולקציה (Air Force 1)

  • דגם (LXX)

  • סגנון

  • צבע

  • טכנולוגיה

  • ספורט

  Air Force 1 LXX

  ה-Nike Air Force 1 LXX נוצר עם תפירה מדויקת, מה שנותן למודל הנשי הזה מראה מעוצב היטב. הדבר ניכר בחלק העליון, שעל גרסאות כמו זכוכית הים, יש שבלול לא קונבנציונלי המפוצל לשניים אופקית על הקטע שנמצא לרוחב מרכז הרגל. זנבו יושב על גבי הלוח האחורי לפני גלישת מתחתיו בתפר ליד אמצע כף הרגל. החלק הזה של הביצה לא מחובר לחלק העליון לרוחב המרכז, מה שהופך אותו ליותר לרצועה מאשר כיסוי. כאשר הקצה שלה עובר מתחת ללוח העקב, התפרים ההדוקים לאורך הקצה של הלוח הופכים לארוכים יותר, רופפים יותר ומוכנסים פנימה.

  בכל צד של החלק האמצעי שקוע, התפרים של הרגל הקדמית והאחורית חופפים רק עולים בחלק מהצדדים של הAF1 LXX. כך ניתן לפנות מקום למחצית הקדמי של העץ לעבור מתחת למקטע הרבעון, בעוד שפס קצר של תפירה מחבר את החומר, בין אם מדובר בעור או בזמש, חזרה לנעל העליונה. חלקו הקדמי של העץ מפוצל לשניים אופקית, כאשר חלקו התחתון תפור למטה והקצה מוחזק במקומו על ידי חוט יחיד. בדרך כלל, שני החלקים המרכיבים את החלק הקדמי של הסלע מגיעים בצבעים שונים, לדוגמה הקרחון הכחול, שם החלק העליון של לוגו נייקי הוא לבן והחלק התחתון הוא צליל כחול שמיים נעים. לעיתים קרובות הם עשויים מחומרים שונים, עם גרסאות כמו מאלט שמציעות זמש שעיר לצד עור, ותצוגת נדנדה על החלק העליון ועור סינתטי למטה. כדי לסיים את התפרים המורכבים, קווי זיגזג דינמיים במורד רצועת העקב ולאורך החלק התחתון של העינה מתחת לדוברה של התחרה.

  מיתוג בולט גם הוא זוכה לכינוי אייר פורס 1 LXX, כשמסך העקב נושא "נייקי" פשוט באותיות גדולות מודגשות. על כל רגל, שתי האותיות הצדדיות מנוטרלות לחלוטין, בעוד שהאותיות המדיאליות רק פרשו קווי מתאר, מה שיוצר אפקט שיקוף מעניין. עיצוב מחזיר אור זה מתרחש גם דרך הניקוב, שמכסה רק את החצי הצידי של כל קופסה, ומשאיר את הצד המדיאלי חלק.

  בינתיים, הצמחייה הבלעדית מחולקת בדומה לאלו של הצמחייה החיצונית, והודפסו לכיוונים מנוגדים. לדוברי תחרה יש טקסט AF1 מודגש בתוך גבול מלבני ומגיעים במגוון גוונים, החל מצבע הקצף הוורוד ועד לשחור על אורווד בהיר. הכתמים על הלשון הדקה של ה-LXX הוחלפו כך שללשון הפנימית יש את האותיות Nike Air Force 1, והשלישית מציגה מידע על המודל לצד קוד QR. 

  בנוסף לגרסאות פחות מתוחכמות אלו, היו גם כמה סניקרס LXX נבחרות, שבעוד ששמרו על הקולר הנמוך, יש להן מראה קונבנציונלי יותר באמצעות השימוש בסווושים מסורתיים, קופסה עם אצבע שניתן לזהות בה המאוורר של נקבים ומיתוג רגיל שמובלט על הלשון והעקב. אלה כוללים את Vachetta Tan, עם שבולי תחרה מוזהבים וטקסט סוליה שעווה, Toasty, עם פאנלים העליון המרופד הייחודי שלה, ו University Blue, שיש לה וושי זמש על אגפיה. הנעלים בחפיסת הפרח גם הן בסגנון הזה, אם כי כל נעל בערכה מעוטרת בתמונת פרחים מרהיבה. שיתוף הפעולה של סברובסקי, אשר כמו עיצובים אחרים של LXX, נוצר במיוחד עבור נשים, מערבב את הדברים שוב באמצעות לוחות TPU אקסצנטריים אשר עוטרו בגבישים עם החזרה לאחור עבור מראה ייחודי. צוות העיצוב של סרינה ויליאמס הפיק גם דגם עם שם LXX. יש לו מבנה אלטרנטיבי המשלב עליון עם כיסוי עור שהצטרף באמצע על ידי רוכסן זהב במקום שרוכים. לא משנה את המורכבות של העיצוב, נעלי ספורט אלה כל יש מראה עצבני שמתאים הנושא האמנותי של חיל האוויר נייקי 1 LXX בצורה מושלמת.

  דירוג הNike Air Force 1 LXX
  (0)

  ב-SPORTSHOWROOM נעשה שימוש בקובצי cookie. מידע על המדיניות שלנו בנושא קובצי cookie.

  המשך

  עליך לבחור את מיקום המדינה שלך

  אירופה

  אמריקה

  אסיה-פסיפיק

  אפריקה

  המזרח התיכון