SPORTSHOWROOM

  סינון לפי

  • מיון

  • מגדר

  • מותג (Nike)

  • קולקציה (Air Force 1)

  • דגם (Shell)

  • סגנון

  • צבע

  • טכנולוגיה

  • ספורט

  Air Force 1 Shell

  של חיל האוויר של נייקי 1 היא נעל בעלת גג גבוה המיועדת לנשים. בהשראת הלבשה עליונה עונתית, חלקו העליון של נעל ספורט זה עשוי מחומר סינתטי עמיד למים פגז שהופך אותו מושלם להליכה בשלג. מתחתיו, הוא כולל מייפל ומפלט מגומי, עם האחיזה המסורתית של המעגל הקונצנטרי של ה-AF1 המאפשרת ללובש לשמור על המתיחה בתנאים חלקלקים. בינתיים, בד שרפה גמיש מחמם את תחתית כף הרגל בכך שהוא מספק בידוד נגד הקור.

  ממש מעל המידסול, מגן עשוי ניילון ארוג מקיף את כל כף הרגל, וקצותיו נפגשים בתפר באמצע כף הרגל. בעוד גרסאות כמו ויולט פלטינום משתמשות באותו גוון במשמר mudguard ובחלק העליון, אלה כמו חול המדבר משנים את הצבע, כאן דרך סגול בחלק הקודם ובז' בהיר בצד השני. החלק העליון עצמו כולל רצועות של תפירה כי delinate מגזרים שונים שלה, אבל אין כיסויים על הרגל או העקב. חוטי תפירה נתפרו בחלק העליון של הצווארון, אשר מורם מעל הקרסוליים, וגדילים נוספים נעים כלפי מעלה בזווית ממישור הרגל לכיוון העקב. שורות אלו נעצרות תוך כדי שהם פוגשים את רצועת העקב המורכבת - רצועה רחבה של חומרים בעלי תפירה נוספת, ביניהם קו זיגזג השזור באמצע ועיצוב קופסה בצורת שתי וערב הרקום בתחתית. חלק מגרסאות השריון של חיל האוויר 1 מתאפיינות בצבעים שונים באזורים אלו, כשצבע השזיף מציג חוט כחול בגב, סגול בצדדים וצהוב לאורך הכריכה המלבנית שנמצאת מעט מעל לעקב האמצעי. אחרים, כמו דגם מפרש, שומרים על אחידות גבוהה יותר כאשר התפרים מגיעים באותו גוון של גוון לא לבן כגון החיצוני.

  התאמת רצועת העקב הארוגה היא דומה שרץ על הלשון ויש לה שלוש לולאות ליד הקצה עבור שרוכים אלסטיים לשרשר דרך. אלו נעלמים לתוך הצווארון בחלק העליון של העינה, ומאפשרים לצדף AF1 להיות מכווצים על ידי שילוב של רצועת משיכה על הלשון וכפתור החלפת מצב הבלטה מהעקב במקום קשירת השיניים הרגילה. העייניים עצמם חופפים את שאר החלק העליון וכולל טבעות רקומות סביב כל איילה. טבעות דומות ורקומות מקיפות את חורי התחרה שעל העקב והלשון, וכן את שני נמלי האיוורור החיקויים שבמרכז כף הרגל, שלמעשה נסגרים כדי למנוע כניסת מים לנעל. ישנו גם כיסוי מגן נוסף המסתיר את הקבוצה הצידית של אזורי העיניים, המעוטר בתפרים אלכסוניים.

  מגף הנשים הזה מעוטר באלמנטים מיוחדים למיתוג. תחילה, הכישוף מודפס על הצד, אך לא על הצד האמצעי. לעיתים קרובות היא מגיעה בצבע שונה לעליונה כך שהיא נראית בבירור, אפילו בצבעוניות בשחור-לבן כמו טורקיז של חצות והוולט הירוק. ישנה גם תגית עם טקסט AF1 המתגלה מאחורי הקצה הצדי של העיינית, שבד"כ משתנה בצבע מהפינה החיצונית, למשל, במהדורה השחורה, שבה היא מופיעה בגוון אפור בהיר. שינויים טונאליים דומים מתרחשים באגף האמצעי בצורה של טלאי ייחודי המחובר דרך תפירת זיגזג בגובה הקרסול. הספר מכיל שלוש סדרות של מלל המספרות את סיפורו של חיל האוויר 1. הראשון מבין הדגמים הללו הוא "Nike AF1 1982" אשר מציין את השנה שבה יצא ליין הסמלי הראשון. השני מכיל סט של קואורדינטות: 45.4871'N, 122.8037 'W, המסמן נקודה בדרום מערב פרמינגטון & הול, צומת במרכז ביברטון ליד המטה של נייקי. החלק האחרון הוא אולי הכי מפתיע. הוא קורא "94FT X 50FT" ויושב ליד גוש קטן. אף על פי שמדידות אלה הן רחוקות מלהיות אקראיות, הן למעשה הממדים של מגרש כדורסל רגולטורי ב-NBA, כדי להבטיח כי הקליפה תהנהן למאמני הכדורסל שיצרו את שורשי הספורט של ה-AF1. פרט קטן זה מראה שלמרות שהמעטפת של חיל האוויר של נייקי 1 היא מגף חורף, היא עדיין חייבת את היסודות שלה לעיצוב המקורי האגדי.

  דירוג הNike Air Force 1 Shell
  (0)

  ב-SPORTSHOWROOM נעשה שימוש בקובצי cookie. מידע על המדיניות שלנו בנושא קובצי cookie.

  המשך

  עליך לבחור את מיקום המדינה שלך

  אירופה

  אמריקה

  אסיה-פסיפיק

  אפריקה

  המזרח התיכון