SPORTSHOWROOM

  סינון לפי

  • מיון

  • מגדר

  • מותג (Nike)

  • קולקציה (Air Force 1)

  • דגם (Type)

  • סגנון

  • צבע

  • טכנולוגיה

  • ספורט

  Air Force 1 Type

  Nike Air Force 1 Type הוא חלק מטווח N. 354 - אוסף של דגמים עשויים לשקף את היכולת של נייקי לחדש באמצעות כיבוד העבר וההווה של המותג. היא נעלי ספורט נמוכות שמציעות את outsole הגומי המוכר של ה-AF1, עם האחיזה המעגלית הקונצנטרית שלו, ו-Air midsole. מעבר לתכונות הקלאסיות האלו, הנעל מפוזרת עם פרטים בולטים להפליא.

  פאנל גדול משובץ מתלפף כל הדרך סביב החלק הקדמי של כף הרגל ומגשר בין המידסול (midsole) והבוהן של החלק העליון. על נעלי ספורט כמו נייק אייר פורס 1 סוג 2 טריפל לבן, הטון של סעיף זה תואם את זה של העליון, בעוד הערפל אפור, בין היתר, מציג וריאציה כמו הפאנל הקדמי הוסיף הוא אפור ולבן העליון. החלק האחורי (החלק האמצעי) והחלק האחורי (החלק האחורי) זזים אחורה לאורך הנעל שונים זה מזה בכל צד. אמצע-כף הרגל הצידית הוא מקטע מוצק שמתאפיין בטקסט מס' 354 בכתב יד, והוא שחור על גבי גרסאות עם גימור עליון לבן, כמו המפרש, לבן על רוב הטקסט עם חלק עליון שחור, כמו המלך השחור. אין כאן גודש, אבל רצועה של חומר יושבת מעל הטקסט הזה ומתקשרת ישירות אל העין, מפריעה לתפרים שחוצים את שאר התכונה. הפאנל הרבעוני גם מוצק, אבל בצד השני של רצועת העקב, דברים הופכים לשקופים במורד האגף האמצעי של הנעל. גוש שחוק שקוף מכוסה בשכבה של חומר שמפריד את החלק האמצעי והאחורי, ואילו התפרים גלויים מתחתם. מלבן נפוח עם קצוות עגולים גם מתרחב מהצד התיכון ממש מתחת לעיניים לצורך עיצוב מעניין.

  אחד החלקים הבולטים ביותר של חיל האוויר מסוג 1 הוא הרצועה המקיפה את העקב. רצועת סטרץ' זו, העולה מתוך חריץ מחוזק בצד התיכון, מחוברת באמצעות סקוץ' וניתן לשנות אותה כך שתתאים לרגלי הלובש. ניתן לראות את אופן פעולתו הפנימי דרך האזורים השקופים של נעלי הספורט — ארבעה כבלי FLYWIRE נראים כשהם נעים מקצה הרצועה לאמצע הרגל, שם הם שוקעים לתוך הנעל ועוטפים את הרגל ממש מתחת לשרוכים. החוטים האלו רצועת העקב מושכת כדי לעזור לספק התאמה נוחה.

  ללשון הקטיפה של AF1 Type יש גם מראה אופייני. הוא מנוקד בחריצים מעגליים, כל אחד מכיל ניקוב זעיר באמצע לנשימה מעולה. הוא מגיע גם במגוון צבעים בולטים בהתאם לעיצוב; לדוגמה, הלשון שעל הפס הלבן של הפסגה היא גוון עשיר של כחול. בגב המכשיר, כתם העקב מוצק אין תפר בולט לאורך הקצה התחתון שלו, מה שמשאיר מקום לרצועת העקב לעבור דרכה. כאן גם נחשף המיתוג המקורי של המטוס Air Force 1 Type - פוש דק עם קצה זנב מפוצל שנראה כאילו צויר עליו. הוא מופיע שוב בקצה הרצועה של העקב, בעוד שגוש קטן וסופי מתגלגל לפינה העליונה של הלשון. למרות שהלוגו האחרון מופיע בעדינות כנגד פני השטח מאחוריו, אלו שעל החלקים האחרים של נעלי הספורט בדרך כלל משדרים צליל צבעוני, כמו התפוז השופע על מהדורת Hyper Crimson.

  בתוך המטוס מדגם Nike Air Force 1, האינסול מסביר את ההשראה שעומדת מאחורי התפתחותו. את כל האותיות הקטנות באותיות גדולות, כתוב "עיצוב ה- AF1-Type" מבוסס על אב טיפוס של ה-Nike Air Mowabb משנת 2001", לפני שהוא מסתיים ב-swoosh מפושט אחר. הפרטים המסכמים מתומצתים את המהות של פרויקט N. 354, ומוכיחים שהמודל הוא מחווה אמיתית לפילוסופיה העיצובית הניסויית של נייקי.

  דירוג הNike Air Force 1 Type
  (0)

  ב-SPORTSHOWROOM נעשה שימוש בקובצי cookie. מידע על המדיניות שלנו בנושא קובצי cookie.

  המשך

  עליך לבחור את מיקום המדינה שלך

  אירופה

  אמריקה

  אסיה-פסיפיק

  אפריקה

  המזרח התיכון