SPORTSHOWROOM

  סינון לפי

  • מיון

  • מגדר

  • מותג (Nike)

  • קולקציה (Air Force 1)

  • דגם (Upstep)

  • סגנון

  • צבע

  • טכנולוגיה

  • מהדורה

  • ספורט

  Air Force 1 Upstep

  ה-Upstep של חיל האוויר של נייקי 1 מתחיל במפלט מגומי עם מעגלים קונצנטריים רחבי היקף שמרכיבים את הסוליה. האחיזה בצורת כוכב בחזית היציע בולטת בחזית הבוהן, שם היא נראית בבירור. דגם זה תוכנן בבלעדיות כמודל לנשים, בחיל האוויר 1 Upstep קיים טכנולוגית אוויר תחת העקב ותפר תפירה עוטף את כל המירכסול, אשר הוסר למראה גבוה יותר - כזה אשר זכה את הנעל בשמה. לרוחב היחידה היחידה הזו, הצבעים לפעמים מגוונים, כמו על AF1 Upstep Premium Blue Suede, שיש לו סנדלית כחולה חיוורת וסולה מסטיק. בינתיים, דגמים אחרים שומרים על דברים מונוכרומטיים, דוגמה בולטת אחת היא הלחם והחמאה, שסולתם הלבנה לחלוטין עומדת בניגוד חזק לגוון הבהיר של צהוב המכסה את שאר נעלי הספורט.

  בחלקו העליון, לוחות העור הראשיים אינם מכוסים, אלא מצטרפים בתפרים חלקים שתפיריהם מוסתרים, ומעניקים לדגם מראה חלק. שאר האלמנטים של השכבה העליונה מכסים חלקים אלה, החל מהעין, שבה יש שבעה אזורי עיניים בכל אגף. הקצוות החרוטים שלו מעט גליים, בעוד שהקצה מכיל יותר צורת קופסה. השרוכים מאובטחים באמצעות לולאת עור באמצע ותחרה בתחתית שהיא פשוטה על רוב העיצובים, כגון נעל הזכוכית, אבל ממותגים על כמה מהדורות, למשל, Upstep LX Elevated Excellence colorway, אשר יש מוטיבים של פרחים אדומים ורודים עשויים מפאצ׳ינים על החיצוני הכחול שלה. בינתיים, נקבי קופסת הבוהן של חיל האוויר 1 Upstep מסודרים במערך גריד ברוב הגרסאות, אבל לUpstep BR אין נקבים בכלל בגלל השימוש שלו בUltramesh של נייקי לרוחב העליונים. שימוש בחומר קל משקל ונשימה זה, אשר משתחרר בצבע שחור מלוטש, בין היתר, פירושו שניקוב אינו נחוץ בשום מקום בצד החיצוני.

  ערדליים מופיעים בתנוחה הרגילה שלהם למטה בכל צד של אמצע הרגל, משם הם מתרחבים בחזרה מתחת ללוח העקב. לכל קצה זנב ישר עם מעט יכולת הדבקה. לוח העקב עצמו כולל שני קווי תפירה נקיים סביב הקצה התחתון שלו, יחד עם טקסט אוויר נייקי ייעודי לאורך האמצע שלו. ממש מתחתיו, רצועת עקב עוברת עד אמצע הסוליה. לשונית שפה גדולה מכילה את כיתוב Air Force 1 תחת המותג המוכר של חברת נייקי אייר, וסיוש פשוט מעטר את המלבן. 

  בנוסף לדגם חיל האוויר בצעד נמוך, דגם גבוה הופץ גם כן. היא דומה לשפל בכך שהיא נעלי ספורט לנשים עם סוליה מוגבהת. שני הסגנונות גם חולקים ביניהם מאפיינים רבים, כאשר ההבדל העיקרי ביניהם הוא צווארון העליון ורצועת הקרסול, שעליה המקורי, AF1, היה ידוע היטב. אף על פי שלשני אלה יש מראה דומה, לחייל האוויר נייק 1 יש מראה שונה לגמרי. הקולר שלו הורחב עוד יותר במעלה הרגל, מה שהופך אותו למגף גדול. ניתן לראות את לוחות הפרמיה מעור בחלק התחתון של הנעל, כגון מגן בוץ, תיבת אצבע חלקה ללא נקבים וכיסוי אחורי שמתעקל חזרה לכיוון העקב כאשר הוא נע מעלה מן הסוליה לפני שהוא מתכופף חזרה לכיוון העין. על גבי הקטע האחרון הזה, יש פאנל בצורת העקב המשולש עם מיתוג חברת נייקי אייר וקו כפול של תפרים סביב המתחם שלו. כיסוי העקב מתחבר לרצועת קרסול רחבה, שמעליה החלק החיצוני משתרע מעל השוק. יש לו גם שהות עין מסורתית עם שרוכים רגילים ושריריות כדי לאבטח אותם. לבסוף, הכיסופים מעטרים את האגפים כדי לתת להם את התחושה הקלאסית של AF1. זה משלים את ההרכב של עיצובי נייקי אייר פורס 1 Upstep - דגם מקסים עם וריאציות משכנעות משלו על המקורי האייקוני.

  דירוג הNike Air Force 1 Upstep
  (0)

  ב-SPORTSHOWROOM נעשה שימוש בקובצי cookie. מידע על המדיניות שלנו בנושא קובצי cookie.

  המשך

  עליך לבחור את מיקום המדינה שלך

  אירופה

  אמריקה

  אסיה-פסיפיק

  אפריקה

  המזרח התיכון